• ارسال سفارش
 • درباره ما

  کمی بیشتر درباره رایت می بدانید

  ما نیز برای ترجمه تخصصی متون خود و به دنبال آن برای ویراستاری تخصصی، بار ها نیاز به یک مترجم و ویراستار هم رشته که در زبان انگلیسی و فارسی تبحر داشته باشد را احساس کرده بودیم.

  بنابراین با تجربه ای که از سال ۱۳۹۰ در زمینه ی تامین منابع علمی و همکاری با بیش از ۵۰ دانشگاه دولتی و غیردولتی از سراسر کشور اندوخته ایم، با کمک گروهی از زبان شناسان و اساتید دانشگاه و متخصصین مختلف رایت می را شروع کردیم تا به انجام فرآیند های پژوهشی، اشاعه علم و افزایش بهره وری از منابع خارجی و داخلی به زبان های مختلف سرعت دهیم و این مراحل را با حفظ کیفیت، راحت و کم هزینه نماییم.

  ما راهکار های مناسبی برای حل مشکلات شما پدید آورده ایم. رایت می حرفه ای ترین مرکز ارائه خدمات ترجمه تخصصی آنلاین و ویرایش حرفه ای متون در ایران، مطابق با استاندارد های بین المللی با تیمی متشکل از مترجمان متخصص و باتجربه و ارزیابان حرفه ای می باشد.

  درباره ما

  چرا رایت می را شروع کردیم ؟

  داستان از کجا شروع شد …

  باور داریم برای توسعه و پیشرفت و حفظ ارتباطات در دنیای علم و تکنولوژی باید به زبان بین المللی سخن گفت و مطالعه و مکاتبه کرد. همچنین با دغدغه های امروزی امکان تسلط کافی به زبان های مختلف وجود ندارد. از طرفی هم انتقال مفاهیم و پیام ها از یک زبان مبدا به یک زبان دیگر امری بسیار دشوار و پیچیده است.

  تمامی این وظایف بر عهده ی یک مترجم است تا با تسلط، تعهد و تجربه ی خود بتواند با حفظ سبک، بدنه ی اصلی و معنا و مفهوم یک متن را به درستی به زبان مقصد منتقل نماید.

  شاید اصلی ترین دغدغه ی دانشجویان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، صاحبان کسب و کار، بازرگانان و همه ی کسانی که به نحوی با زبان هایی غیر از فارسی سروکار دارند پیدا کردن یک مترجم حرفه ای و متعهد و به ویژه متخصص است تا بتوانند متون مختلف خود را برای ترجمه برون سپاری کنند.

  رایت می به عنوان یک همراه و متخصص حرفه ای، با تکیه بر تیم مترجمین و ارزیابان خود به شما کمک می کند تا بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های فراوان، از متون خود ترجمه تخصصی و با کیفیت داشته باشید و یا متون خود را بصورت حرفه ای ویرایش نمایید.

  در پشت صحنه رایت می چه می گذرد ؟

  یک تیم متخصص و حرفه ای چگونه در کنار هم قرار گرفته اند

  تیم ترجمه و ویرایش رایت می متشکل از فارغ التحصیلان رشته های زبان و مترجمی زبان و یا سایر رشته های آکادمیک از دانشگاه های برتر ایران، با سابقه ی ترجمه ی دانشگاهی و حرفه ای می باشد.

  این افراد پس از سنجش و بررسی رزومه ی کاری و شخصی و رد کردن فیلتر سنجش اولیه، در مراحل مختلف در آزمون های ورودی عمومی و تخصصی که توسط مطرح ترین اساتید دانشگاه های ایران طراحی شده شرکت می کنند و پس از کسب نمره ی قبولی رتبه بندی می شوند. بنابر این شما می توانید به راحتی ترجمه ی خود را به یک مترجم مختصص یا ویراستار هم رشته بسپارید.

  رایت می به صورت مستمر و منظم تیم خود را با تمرین و آموزش با ابزار های مختلف بروز نگه می دارد و با برگزاری آزمون های دوره ای از صلاحیت تیم اطمینان حاصل می کند.

  پس از انجام پروژه، هر سفارش در ۴ مرحله توسط تیم ارزیابی و پایش کیفیت رایت می، موبه مو و وسواسانه بررسی می شود و در صورت تایید به مشتری تحویل داده می شود.

  ویژگی های دیگر رایت می چیست ؟

  اجازه دهید کار شما بدرخشد !

  تنها چند کلیک با خدمات حرفه ای رایت می فاصله دارید.

  اگر سوالی دارید صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

  ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان
  ارسال سفارش

  برای ارسال سفارش کلیک کنید

  قیمت گذاری سریع و رایگان