• ارسال سفارش
 • قیمت ترجمه و ویرایش تخصصی

  محاسبه قیمت ترجمه یا ویرایش تخصصی و زمان تحویل پروژه

  قیمت خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی مقاله و متون در رایت می بسیار رقابتی تعیین شده و جهت جلب رضایت مشتریان، به ارائه خدمات در چند سطح کیفی با نرخ ها و کیفیت های مختلف اقدام نموده ایم. لیست قیمت ترجمه و ویرایش در ادامه آورده شده است.

  قیمت گذاری سفارشات کاملا رایگان و سریع انجام می شود و هزینه انجام پروژه در همه ی سطوح به اطلاع شما خواهد رسید. سپس شما با توجه به کیفیت، بودجه و زمان تحویل می توانید پروژه خودرا برای انجام تایید نمایید.

  برای اطلاع از هزینه دقیق و مدت زمان لازم برای انجام پروژه شما، لطفا سفارش خودرا ارسال کنید.

  هزینه و مدت زمان لازم، فورا از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد.

  اینجا کلیک کنید: ارسال سفارش

   

  شماره تماس پشتیبانی و کسب اطلاعات بیشتر:

  ۰۳۱۳۶۵۱۰۵۳۶ – پاسخگویی در ساعات اداری

  ۰۹۱۰۱۶۶۹۰۰۹ – تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز یا تلگرام و واتساپ

  در سطح کیفی “مقرون به صرفه” هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی هر کلمه ۱۹ تومان و صفحه ای ۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۲۹ تومان و هر صفحه ۷۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه هر کلمه ۴۹ تومان و هر صفحه ۱۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  در سطح کیفی “مقرون به صرفه” قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی هر کلمه ۵۹ تومان و صفحه ای ۱۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۶۹ تومان و هر صفحه ۱۷۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه هر کلمه ۸۹ تومان و هر صفحه ۲۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  هزینه ویرایش مقاله و متون در سطح “ویرایش تخصصی” برای هر کلمه ۶۹ تومان و هر صفحه ۱۷۲۵۰ تومان و هزینه ویرایش نیتیو هم با نرخ هر کلمه ۱۶۹ تومان و هر صفحه ۴۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  در تمامی سطوح فایل ترک چنج برای مشتری ارائه می گردد. تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  هزینه پارافریز و بازنویسی تخصصی برای هر کلمه ۷۹ تومان و صفحه ای ۱۹۷۵۰ تومان و در سطح تخصصی ویژه، برای هر کلمه ۹۹ تومان و برای هر صفحه ۲۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  در بازنویسی مقالات، هزینه رفع سرقت ادبی بر مبنای درصد تشابه گزارش شده از نرم افزار iThenticate محاسبه و دریافت می گردد.

  در تمامی سطوح فایل ترک چنج و گزارش بررسی سرقت ادبی با نرم افزار iThenticate برای مشتری ارائه می گردد. تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر، پروژه خود را ثبت نمایید !

  مقایسه سطوح مختلف ترجمه و ویرایش

  محاسبه قیمت ترجمه / ویرایش

  نکات مهم در محاسبه هزینه ترجمه و ویرایش تخصصی در سال ۹۷

  برای محاسبه قیمت ترجمه متون تخصصی چه از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی توجه داشته باشید که هزینه نهایی بر مبنای تعداد کلمات محاسبه می گردد. لیست قیمت ترجمه کلمه ای در جداول فوق ذکر شده است.

  در محاسبه قیمت ترجمه صفحه ای، یک صفحه ی استاندارد در فرمت ورد (Word) شامل ۲۵۰ کلمه می باشد. متون کمتر از این تعداد، ۲۵۰ عدد براساس نرخ ترجمه کلمه ای محاسبه می‌ شود. قیمت ترجمه خطی نیز بر اساس تعرفه های فوق تخمین زده می شود.

  بسته به این که مهارت و سابقه مترجم چقدر باشد، نرخ ترجمه ممکن است متفاوت باشد. ما با آزمون ها و سنجش های مختلف مترجمان را ابراز صلاحیت می کنیم و پروژه ها را با توجه به مهارت و تخصص آن ها واگذار می کنیم. به همین منظور هم در چند سطح متفاوت خدمات خود را ارائه می دهیم.

  زمان تحویل پروژه نیز در محاسبه قیمت پروژه تاثیر دارد.هر مترجم در یک روز می تواند بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ترجمه کند. بنابراین هزینه سفارشاتی که بنا به درخواست مشتری در زمان زودتری تحویل داده شوند ممکن است با ضریب ۱٫۵ تا ۲ برابر محاسبه گردد.

  برخی از زمینه های علمی و تخصصی مانند متون پزشکی، حقوقی، فلسفه، معارف، قرارداد ها و اسناد تجاری و… مترجمین کمتری دارند و ترجمه ی آن ها نیاز به دقت و حساسیت بیشتری است. بنابراین ممکن است در برخی از رشته ها هزینه ترجمه با ضریب بین ۱٫۵ تا ۲ محاسبه گردد.

  تمامی سفارشات به صورت تایپ شده و در فرمت ورد (Word) تحویل داده می شوند و هیچ هزینه اضافی مانند هزینه تایپ ترجمه به تعرفه نهایی اضافه نمی گردد.

  محاسبه هزینه ویرایش مقاله، ویرایش نیتیو و پارافریز ادبی متون مطابق جدول هزینه و با شرایط فوق انجام می گردد.

  برای اطلاع از هزینه بررسی سرقت ادبی و بررسی گرامر متون انگلیسی به صفحات آن ها مراجعه نمایید.

  برای تعیین قیمت و زمان تحویل به صورت دقیق، لطفا سفارش خود را با کلیک روی گزینه ثبت سفارش ارسال نمایید.

  اجازه دهید کار شما بدرخشد !

  تنها چند کلیک با خدمات حرفه ای رایت می فاصله دارید.

  اگر سوالی دارید صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

  ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان
  قیمت ترجمه / ویرایش تخصصی
  87 امتیاز - میانگین : 4.5 محبوبیت : 89.66%
  نوروز 98

  کلیک کنید: ارسال سفارش با 10% تخفیف ویژه نوروزی

  پاسخگویی 24 ساعته در ایام نوروز