قیمت ترجمه و ویرایش تخصصی

نحوه محاسبه قیمت ترجمه یا ویرایش تخصصی و زمان تحویل پروژه

قیمت خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی مقاله و متون در رایت می بسیار رقابتی تعیین شده‌است و جهت جلب رضایت مشتریان، به ارائه خدمات در چند سطح کیفی با نرخ‌ها و کیفیت‌های مختلف اقدام نموده‌ایم. لیست قیمت ترجمه و ویرایش در ادامه آورده شده‌است.

قیمت‌گذاری سفارشات رایگان و سریع انجام می‌شود و هزینه انجام پروژه در همه‌ی سطوح به اطلاع شما خواهد رسید. سپس شما با توجه به کیفیت، بودجه و زمان تحویل می‌توانید پروژه خودرا برای انجام تایید نمایید.

قیمت ترجمه تخصصی متن، مقاله و کتاب

برای اطلاع از هزینه دقیق و مدت زمان لازم برای انجام پروژه شما، لطفا سفارش خودرا ارسال کنید. هزینه و مدت زمان لازم، فورا از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌گردد.

۰۳۱-۳۶۵۱۰۵۳۶ (تماس در ساعات اداری)

۰۹۱۰-۱۶۶-۹۰۰۹ (تماس در ۲۴ساعت شبانه روز، تلگرام یا واتساپ)

ارسال فایل و دریافت هزینه

در سطح کیفی “مقرون به صرفه” هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی هر کلمه ۱۹ تومان و صفحه ای ۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۲۹ تومان و هر صفحه ۷۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه کلمه ای ۴۹ تومان و هر صفحه ۱۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

در هیچکدام از سطوح کیفی فوق از نرم افزارها و ماشین های ترجمه استفاده نمی شود و ترجمه انسانی انجام می شود.

در سطح کیفی “مقرون به صرفه” قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی هر کلمه ۶۹ تومان و صفحه ای ۱۷۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۸۹ تومان و هر صفحه ۲۲۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه هر کلمه ۱۳۹ تومان و هر صفحه ۳۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

در هیچکدام از سطوح کیفی فوق از نرم افزارها و ماشین های ترجمه استفاده نمی شود و ترجمه انسانی انجام می شود.

در سطح کیفی “مقرون به صرفه” هزینه ویرایش مقاله انگلیسی هر کلمه ۶۹ تومان و صفحه ای ۱۷۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

قیمت ویرایش در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۸۹ تومان و هر صفحه ۲۲۲۵۰ تومان و هزینه ویرایش نیتیو مقالات هم با نرخ هر کلمه ۱۹۹ تومان و هر صفحه ۴۹۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

در تمامی سفارشات فایل ترک چنج شامل کلیه تغییرات اعمال شده توسط ویراستار برای مشتری ارسال می گردد.

ویرایش نیتیو توسط ویراستار بومی انجام شده و دارای ضمانت مادام العمر است. در این سفارشات در صورت رد شدن مقاله از جانب مجلات به صورت رایگان ویرایش می شوند. همچنین در پایان گواهی ویرایش معتبر برای ارائه به مجلات خارجی با نام و مشخصات شما صادر می گردد.

در سطح کیفی “تخصصی” هزینه بازنویسی متون کلمه ای ۹۹ تومان و صفحه ای ۲۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد. قیمت پارافریز و بازنویسی مقالات و متون در سطح “تخصصی ویژه” برای هر کلمه ۱۱۹ تومان و هر صفحه ۲۹۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

هزینه نهایی بازنویسی مقالات، بسته به میزان تشابه گزارش شده از نرم افزار iThenticate با مقداری افزایش محاسبه و دریافت می گردد.

در تمامی سطوح فایل ترک چنج و گزارش نرم افزار iThenticate از قبل و بعد از ویرایش برای مشتری ارائه می گردد.

با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر، پروژه خود را ثبت نمایید !

مقایسه سطوح مختلف ترجمه و ویرایش

محاسبه قیمت ترجمه و ویرایش تخصصی

نکات مهم در محاسبه هزینه ترجمه و ویرایش تخصصی در سال ۹۸

برای محاسبه قیمت ترجمه متون تخصصی چه از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی توجه داشته باشید که هزینه‌ی نهایی بر مبنای تعداد کلمات محاسبه می‌گردد. لیست قیمت ترجمه کلمه ای در جداول فوق ذکر شده‌است.

در محاسبه قیمت ترجمه صفحه ای، یک صفحه‌ی استاندارد در فرمت ورد (Word) شامل ۲۵۰ کلمه است. متون کمتر از این تعداد، ۲۵۰ عدد براساس نرخ ترجمه کلمه ای محاسبه می‌‌شود. قیمت ترجمه خطی نیز بر اساس تعرفه های فوق تخمین زده می‌شود.

بسته به این که مهارت و سابقه‌ی مترجم چقدر باشد، نرخ ترجمه ممکن است متفاوت باشد. ما با آزمون‌ها و سنجش‌های مختلف مترجمان را ابراز صلاحیت می‌کنیم و پروژه‌ها را با توجه به مهارت و تخصص آن‌ها واگذار می‌کنیم. به همین منظور هم در چند سطح متفاوت خدمات خود را ارائه می‌دهیم.

زمان تحویل پروژه نیز در محاسبه قیمت پروژه تاثیر دارد. هر مترجم در یک روز می‌تواند بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ترجمه کند. بنابراین هزینه سفارشاتی که بنا به درخواست مشتری در زمان زودتری تحویل داده شوند ممکن است با ضریب ۱٫۲ تا ۲ برابر محاسبه گردد.

برخی از زمینه‌های علمی و تخصصی مانند متون پزشکی، حقوقی، فلسفه، معارف، قرارداد ها و اسناد تجاری و… مترجمین کمتری دارند و برای ترجمه‌ی آن‌ها نیاز به دقت و حساسیت بیشتری است. بنابراین ممکن است در برخی از رشته‌ها هزینه ترجمه با ضریب بین ۱٫۵ تا ۲ محاسبه گردد.

بسته به حجم پروژه، روی قیمت نهایی تخفیف حجمی لحاظ می‌گردد. سفارشاتی که دارای تعداد کلمات بیشتری هستند بین ۵ تا ۳۰ درصد شامل تخفیف می‌شوند.

تمامی سفارشات به صورت تایپ شده و در فرمت ورد (Word) تحویل داده می‌شوند و هیچ هزینه اضافی مانند هزینه تایپ ترجمه به تعرفه نهایی اضافه نمی‌گردد.

محاسبه هزینه ویرایش مقاله، ویرایش نیتیو و پارافریز ادبی متون مطابق جدول هزینه و با شرایط فوق انجام می‌گردد.

برای اطلاع از هزینه بررسی سرقت ادبی و بررسی گرامر متون انگلیسی به صفحات آن ها مراجعه نمایید.

تنها چند کلیک با خدمات حرفه‌ای رایت می فاصله دارید

اگر سوالی دارید صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید

ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان