• ارسال سفارش
 • قیمت ترجمه و ویرایش تخصصی

  محاسبه قیمت ترجمه یا ویرایش تخصصی متون و زمان تحویل پروژه

  قیمت ترجمه و ویرایش در رایت می بسیار رقابتی تعیین شده و جهت جلب رضایت مشتریان، به ارائه خدمات در چند سطح کیفی با نرخ ها و کیفیت های مختلف اقدام نموده ایم.

  قیمت گذاری سفارشات کاملا رایگان و سریع انجام می شود و هزینه انجام پروژه در همه ی سطوح به اطلاع شما خواهد رسید. سپس شما با توجه به کیفیت، بودجه و زمان تحویل می توانید پروژه خودرا برای انجام تایید نمایید.

  برای ارسال سفارش ترجمه یا ویرایش وارد صفحه ثبت سفارش شوید و درصورت سوال، اشکال و یا دریافت تخفیفات ویژه می توانید با ما تماس بگیرید.

  در سطح کیفی “مقرون به صرفه” هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی هر کلمه ۱۹ تومان و صفحه ای ۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۲۹ تومان و هر صفحه ۷۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه هر کلمه ۴۹ تومان و هر صفحه ۱۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  در سطح کیفی “مقرون به صرفه” قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی هر کلمه ۵۹ تومان و صفحه ای ۱۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی در سطح “تخصصی” برای هر کلمه ۶۹ تومان و هر صفحه ۱۷۲۵۰ تومان و برای سفارشات “تخصصی ویژه” هم با نرخ ترجمه هر کلمه ۸۹ تومان و هر صفحه ۲۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  در سطح “ویرایش گرامری” قیمت ویراستاری هر کلمه ۳۹ تومان و صفحه ای ۹۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  هزینه ویراستاری در سطح “ویرایش تخصصی” برای هر کلمه ۶۹ تومان و هر صفحه ۱۷۲۵۰ تومان و هزینه ویرایش نیتیو هم با نرخ هر کلمه ۱۶۹ تومان و هر صفحه ۴۲۲۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  در تمامی سطوح فایل ترک چنج برای مشتری ارائه می گردد و تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  هزینه بازنویسی و پارافریز تخصصی متون جهت رفع سرقت ادبی برای هر کلمه ۷۹ تومان و صفحه ای ۱۹۷۵۰ تومان و در سطح تخصصی ویژه، برای هر کلمه ۹۹ تومان و برای هر صفحه ۲۴۷۵۰ تومان محاسبه می گردد.

  در تمامی سطوح فایل ترک چنج و گزارش بررسی سرقت ادبی با نرم افزار iThenticate برای مشتری ارائه می گردد و تمامی سفارشات دارای گارانتی و ضمانت رفع خطا و اعمال تغییرات می باشند و قبل از تحویل به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفی بررسی می گردند.

  با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر، پروژه خود را ثبت نمایید !

  مقایسه سطوح مختلف ترجمه و ویرایش

  محاسبه قیمت ترجمه / ویرایش

  نکات مهم در محاسبه هزینه ترجمه و ویرایش تخصصی

  برای محاسبه قیمت ترجمه متون چه از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی توجه داشته باشید که هزینه ترجمه بر مبنای تعداد کلمات محاسبه می گردد. یک صفحه ی استاندارد در فرمت Word شامل ۲۵۰ کلمه می باشد. متون کمتر از ۲۵۰ کلمه ، ۲۵۰ کلمه محاسبه می‌ شود.

  بسته به این که مهارت و سابقه مترجم چقدر باشد، نرخ ترجمه ممکن است متفاوت باشد. ما با آزمون ها و سنجش های مختلف مترجمان را ابراز صلاحیت می کنیم و پروژه ها را با توجه به مهارت و تخصص آن ها واگذار می کنیم. به همین منظور هم در چند سطح متفاوت خدمات خود را ارائه می دهیم.

  زمان تحویل پروژه نیز در محاسبه قیمت پروژه تاثیر دارد.هر مترجم در یک روز می تواند بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ترجمه کند. بنابراین هزینه سفارشاتی که بنا به درخواست مشتری در زمان زودتری تحویل داده شوند ممکن است با ضریب ۱٫۵ تا ۲ برابر محاسبه گردد.

  برخی از زمینه های علمی و تخصصی مانند متون پزشکی، حقوقی، فلسفه، معارف، قرارداد ها و اسناد تجاری و… مترجمین کمتری دارند و ترجمه ی آن ها نیاز به دقت و حساسیت بیشتری است. بنابراین ممکن است در برخی از رشته ها هزینه ترجمه با ضریب بین ۱٫۵ تا ۲ محاسبه گردد.

  محاسبه هزینه ویرایش تخصصی مقالات، ویرایش نیتیو و پارافریز ادبی متون مطابق جدول هزینه و با شرایط فوق انجام می گردد.

  برای اطلاع از هزینه بررسی سرقت ادبی و بررسی گرامر متون انگلیسی به صفحات آن ها مراجعه نمایید.

  برای تعیین قیمت و زمان تحویل به صورت دقیق، لطفا سفارش خود را با کلیک روی گزینه ثبت سفارش ارسال نمایید.

  اجازه دهید کار شما بدرخشد !

  تنها چند کلیک با خدمات حرفه ای رایت می فاصله دارید.

  اگر سوالی دارید صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

  ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان
  قیمت ترجمه / ویرایش تخصصی
  50 امتیاز - میانگین : 5 محبوبیت : 99.6%

  برای ارسال سفارش کلیک کنید

  قیمت گذاری سریع و رایگان