• ارسال سفارش
 • ارسال سفارش آنلاین و قیمت گذاری فوری

  پیشنهادات ویژه ما را به سرعت و رایگان دریافت نمایید

  📢 ۱۰% تخفیف ویژه نوروزی برای سفارشات ترجمه و ویرایش فقط تا پایان نوروز ۹۸

  - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید.
  - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید ، آن‌ها را به صورت zip درآورده و ارسال کنید.


  کدام یک از موارد زیر همراه با متن ترجمه شود؟  نوع بازنویسی را انتخاب نمایید : (*)

  * پر کردن موارد ستاره دار ضروری می باشد.

  * از تمامی اطلاعات وارد شده به ویژه فایل های ارسالی ما مطابق با اصل عدم افشای اطلاعات مندرج در استاندارد ISO 17100 : 2015 محافظت و حراست خواهد شد.  ثبت سفارش

  در ایام نوروز ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

  اگر در هر مرحله از ثبت سفارش به مشکل خوردید از طریق ایمیل و یا شماره تلفن زیر با ما تماس بگیرید تا مشکل شما رسیدگی و برطرف شود.

  • آدرس ایمیل: Order @ writeme.ir
  • تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۶۹۰۰۹

  مراحل ثبت سفارش (کلیک کنید)

  سفارش ترجمه و ویرایش تخصصی متون، مقالات، کتب و… در سایت رایت می بسیار ساده و آسان است. تمام مراحل به صورت آنلاین پیاده سازی شده تا بتوانید بدون زحمت سفارش خود را ثبت کنید، پیشنهادات ما را دریافت کنید و در نهایت فایل خود را دریافت نمایید. 

  اعلام قیمت و زمان دقیق توسط ما به صورت رایگان انجام شده و ظرف چد دقیقه تا حداکثر ۱ ساعت از طریق ایمیل و تلفن به اطلاع شما خواهد رسید.

   

  مراحل ثبت سفارش آنلاین در رایت می:

  ۱- ارسال سفارش توسط شما

  ۲- اعلام هزینه پروژه و زمان تحویل به ایمیل و تلفن شما

  ۳- پرداخت هزینه و تایید پروژه توسط شما

  ۴- انجام پروژه و ارسال فایل نهایی به ایمیل شما

  راهنمای ثبت سفارش (کلیک کنید)

  ابتدا با کلیک روی گزینه Choose File، فایل خود را آپلود (بارگذاری) نمایید. اگر قصد دارید چند فایل را به صورت همزمان ارسال کنید، همه ی فایل ها را به صورت فشرده و در فرمت زیپ (.zip یا .rar) ارسال نمایید.

  سپس سرویس مورد نظر را انتخاب کنید و جزییات خواسته شده را به دقت وارد نمایید. پر کردن مواردی که با علامت (*) مشخص شده اند الزامی می باشد.

  توجه داشته باشید جزییات برای ما مهم است و زمان تحویل و هزینه دقیق بسته به جزییاتی دارد که وارد می کنید. اگر سفارش شما دارای فوریت است حتما در قسمت توضیحات قید فرمایید. هم چنین تمام جزییاتی که مد نظر دارید را برای ما بنویسید تا مترجم و ویراستار مربوطه را در جریان قرار دهیم.

  این نکته را هم به خاطر داشته باشید که راه ارتباطی ما با شما، ایمیل و شماره تلفن شماست پس لطفا مشخصات خود را به دقت وارد نمایید.

  پس از ثبت سفارش، قیمت و زمان آماده سازی به اطلاع شما خواهد رسید و با تایید و پرداخت شما، سفارش در مرحله انجام قرار می گیرد و پس از انجام فایل نهایی به ایمیل شما ارسال می گردد.

  ما وظیفه داریم از تمام مشخصات شما و فایل های ارسال شده توسط شما محافظت کنیم و به هیچ وجه اطلاعات شما را در اختیار افراد یا سازمان های دیگر با اهداف مختلف قرار نخواهیم داد.

  ثبت سفارش
  20 امتیاز - میانگین : 5 محبوبیت : 100%