ویرایش نیتیو

افزایش شانس پذیرش مقاله با ویرایش نیتیو مقالات توسط ویراستار نیتیو انگلیسی زبان

ویرایش بومی توسط ویراستار انگلیسی زبان

مطابق با سطح استاندارد مجلات بین المللی

تضمین واقعی کیفیت تا زمان پذیرش نهایی

بازخوانی و مرور مجدد پیش از تحویل پروژه

پشتیبانی نامحدود و انجام رایگان اصلاحات نگارشی

حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

ویرایش نیتیو

تعرفه خدمات
ارسال سفارش

ویرایش نیتیو با کیفیت تضمینی

تضمین کیفیت ویراستاری، زمان تحویل و تایید کیفیت توسط مجلات بین المللی ISI

ویراستار بومی (Native) و انگلیسی زبان

استفاده از بهترین و باتجربه ترین ویراستاران بومی در زمینه ویرایش مقالات علمی

ضمانت و پشتیبانی نامحدود

ضمانت و پشتیبانی واقعی و انجام اصلاحات نگارشی به صورت رایگان تا زمان پذیرش مقاله

معمولا بسیاری از متون و مقالات علمی و آکادمیک که توسط نویسندگان و پژوهشگران غیر انگلیسی زبان برای چاپ در ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی ارسال می گردد توسط سردبیر و داروان مجله رد یا ریجکت می گردد. عمده ترین دلیل عدم پذیرش مقالات انگلیسی، عدم توجه نویسنده به دستورات نگارشی، گرامری و ساختاری زبان انگلیسی بوده که این امر اهمیت ویرایش نیتیو مقاله را دو چندان می سازد.

معمولا به دلیل توجه نویسنده به بدنه ی اصلی متن و موضوع و محتوای پژوهش، اصول و قواعد نگارشی و ساختاری از دید نویسنده پنهان می ماند. ویرایش نیتیو برای نگارش متون آکادمیک و چاپ مقالات انگلیسی isi و isc در ژورنال ها و کنفرانس ها بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای داشت.

 

به کمک تیم ویراستاران حرفه ای رایت می، در چند مرحله استاندارد های نگارشی مقاله شما را تا حد مجلات بین المللی ارتقا می دهیم

و در مسیر پر پیچ و خم پذیرش و چاپ مقاله، مشاور و همراه شما هستیم

 

برای دریافت بهترین کیفیت ویرایش نیتیو، همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

ویرایش نیتیو چیست؟

به ویرایش مقاله توسط ویراستاران و ادیتور های انگلیسی زبان ویراستاری نیتیو یا ادیت نیتیو (Native English Edit) گویند. ویرایش نیتیو دارای اصول و چارچوب خاصی است که تنها ویراستارانی از عهده آن برمی آیند که زبان مادری آن ها انگلیسی باشد و به صورت Native به انگلیسی مسلط باشند.

انگلیسی زبان بودن ویراستار باعث می شود تمامی اشباهات دستوری متن برطرف شده و با بازنویسی ساختار جملات، متنی روان و خوانا حاصل شود. متنی که بیشترین تاثیر را در خواننده دارد و عمق محتوا و مفهوم را به مخاطب می رساند.

متون نگارش شده یا برگردانده شده از زبان های دیگر مانند انگلیسی ، پس از ترجمه تخصصی معمولا دارای ایرادات نگارشی و گرامری هستند که باید به ویراستاری آن ها توجه ویژه ای داشت. متن نگارش شده باید در هر مرحله از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری، علمی و محتوایی توسط ویراستار نیتیو بررسی و ویرایش گردد.

ویرایش نیتیو، مقاله را برای مخاطب انگلیسی زبان روان و خوانا و عاری از هرگونه خطا، تکرار نامناسب و ناسازگاری می کند. این فرآیند اشتباهات و ایرادات شرم آور، ابهام ها و ناهنجاری ها را برطرف می کند، نویسنده را به مشکالت قانونی احتمالی آگاه می کند و ساختار متن را برای خواننده و نویسنده بهبود می بخشد.

 

اهمیت ویرایش نیتیو مقاله انگلیسی چیست؟

علت اصلی عدم پذیرش مقالات انگلیسی که توسط غیرانگلیسی زبانان نگارش شده عدم توجه نویسنده به دستورات نگارشی، گرامری و ساختاری زبان انگلیسی بوده و بیش از هفتاد درصد مقالات نیازمند ویرایش نیتیو انگلیسی توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی زبان هستند.

بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان مقالات خود را به زبان انگلیسی تهیه و نگارش می کنند و یا با ترجمه مقاله خود بدون در نظر گرفتن جنبه نگارشی و ویراستاری مقالات برای چاپ اقدام می کنند اما به دلیل عدم بازخوانی توسط فرد دیگر، اشتباهات و ایراداتی که از چشم آن ها پنهان مانده نمود پیدا می کند و باعث می شود تمام هزینه و زمانی که برای نگارش مقاله صرف شده است هدر رود.

 

ویرایش مقالات انگلیسی یک امر کاملا تخصصی است. توجه به محتوای علمی مقاله معمولا چشم نویسنده را به متن آشنا می سازد و خطاها و ایرادات نگارشی از دید او پنهان می مانند. پیشنهاد می شود پس از نگارش مقاله، حتما فرد دیگری غیر از نویسنده (که در زمینه متن تخصص کافی دارد)، مقاله را بازخوانی و ویراستاری نماید.

ویرایش نیتیو مقالات توسط یک ویراستار انگلیسی زبان که هم در زمینه متن تخصص دارد و هم به اصول ویراستاری آکادمیک مسلط است شانس پذیرش مقالات شما را دوچندان می کند.

 

ویراستار/ادیتور نیتیو کیست؟

صرفا تسلط کافی به زبان انگلیسی دلیل بر ویراستاری حرفه ای متن نیست. متون و مقالات علمی و آکادمیک به دلیل ماهیت تخصصی و پیچیده ای که دارند باید در چارچوب و اصول خاصی نگارش و تهیه گردند که این امر نیازمند این است که فردی که مقاله را نگارش می کند ۱۰۰% به مهارت های زبانی مسلط باشد.

پیش شرط چاپ یک مقاله به زبان انگلیسی، روان و خوانا بودن آن است اما بسیاری از نویسندگان و پژوهشگران با وجود تسلط بالا به زبان انگلیسی نمی توانند یک متن آکادمیک را مانند یک انگلیسی زبان اصیل ویراستاری کنند.

ادیتور نیتیو کسی است که بومی و انگلیسی زبان است و دارای تخصص و تجربه در زمینه ویرایش مقالات است و به اصول ویرایش و ویراستاری متون آکادمیک مسلط باشد.

 

ویرایش نیتیو

 

در ویرایش نیتیو چه تغییراتی روی مقاله اعمال می گردد؟

یک ویراستار نیتیو انگلیسی زبان، ابتدا متن را مرور و بررسی می کند تا مطمئن شود آیا عناوین فصل و عناصر دیگر با فهرست مطالب مطابقت دارند؟ آیا تمام تصاویر یک دست است؟ آیا لیست زیرنویس ها وجود دارد و کامل است؟ چه نوع ارجاعی مورد نیاز است؟ آیا ارجاع دهی درست است؟

سپس یک کپی از متن را پاکسازی و ایرادات آن را برطرف می کند، تنظیمات صفحه، فاصله و فونت ها را رفع می کند، قالب بندی و بخش های ناخواسته را کاهش می دهد، یک شیوه و سبک ایجاد می کند و مشکلات را شناسایی و رفع می کند.

ساختار یک متن ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشد. ویراستار نیتیو اشتباهات املایی، نقطه گذاری، گرامری و نگارشی، سبک و کاربرد متن، جملات تکراری و یا بسیار طولانی و ساختار کلی جملات را بررسی و ایرادات آن را رفع می نماید.ادیتور نیتیو هر چیزی را که ظاهرا منطقی نیست مورد پرسش قرار می دهد. در نهایت فایل ارسالی به مشتری عاری از هر گونه ایراد گرامری و نگارشی و آماده ارسال به نشریات و مجلات می باشد.

 

 

ادیت نیتیو مقالات نیازمند دقت فراوان، احاطه بر زمینه متن، حوصله و مهارت بالا می باشد. متن نگارش شده باید در چند مرحله و توسط افراد متخصص بازخوانی و ویراستاری گردد.

 

خدمات ویرایش نیتیو مقاله isi انگلیسی معمولا توسط افراد و موسسات مختلف ارائه می گردد که در زمینه چاپ و اکسپت مقالات سابقه فراوانی دارند. با سپردن متن نگارش شده خود به یکی از این موسسات و یا افراد می توانید بدون دغدغه از کیفیت متن خود مطمئن شوید و شانس خود را برای ارتقا رتبه علمی خود افزایش دهید.

سایت ویرایش متون انگلیسی رایت می، از ویراستاران نیتیو انگلیسی زبانی بهره می برد که دارای اصالت آمریکایی، کانادایی یا استرالیایی هستند و در زمینه نگارش و ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی isi مهارت و تجربه دارند. بدون زحمت می توانید مقاله خود را برای ویرایش نیتیو ارسال نمایید و با فرایند هایی که روی آن انجام می شود یک مقاله بی عیب و نقص و خوانا تحویل بگیرید.

چرا رایت می حرفه ای تر است؟ برای مشاهده ویژگی های رایت می کلیک کنید

 

هزینه ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی چگونه محاسبه می گردد؟

هزینه ویرایش نیتیو مقالات بسته به کاربرد و زمینه متن مورد نظر بسیار رقابتی تعیین شده به گونه ای که با پرداخت ارزان ترین قیمت، بالاترین کیفیت را دریافت می نمایید. نحوه محاسبه هزینه خدمات ویراستاری و قیمت ویرایش نیتیو انگلیسی در صفحه تعرفه ها شرح داده شده است.

پس از تکمیل پروژه و انجام فرایند های ویرایش تخصصی، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد (Word) تحت عنوان Track Change برای شما ارسال می گردد. تمامی تغییراتی که توسط ویراستار لحاظ شده در این فایل قابل مشاهده است. مطالعه این فایل به شما کمک می کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید.

 

ویرایش نیتیو مقالات با ضمانت و پشتیبانی واقعی

تمامی خدمات ارائه شده ما در زمینه ویرایش نیتیو برای مقالات و متون شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام نظر مراجع علمی هستند.

پذیرش و اکسپت مقاله معمولا زمان زیادی طول می کشد و در این مدت مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهد.

بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می گردد.

 

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ما در رایت می موظفیم تا از اطلاعات شما، اعم از اطلاعات و اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری، مشخصات شخصی، فایل ها و … حفاظت و حراست نماییم. تمام ویراستاران، مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه سو استفاده از اطلاعات فوق صورت نمی پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

رایت می دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد بوده و در قالب یک موسسه به طور رسمی در زمینه خدمات ترجمه و ویرایش نیتیو فعالیت می کند.

به ویرایش نیتیو احتیاج دارید ؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید
ویرایش نیتیو
60 امتیاز - میانگین: 4.9

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان