ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی


معمولا بسیاری از متون و مقالات علمی و آکادمیک که توسط نویسندگان و پژوهشگران غیر انگلیسی زبان برای چاپ در ژورنال‌ها و مجلات معتبر بین‌المللی ارسال می‌گردد توسط سردبیر و داوران مجله رد یا ریجکت می‌گردد. عمده‌ترین دلیل عدم پذیرش مقالات انگلیسی، عدم توجه نویسنده به دستورات نگارشی، گرامری و ساختاری زبان انگلیسی بوده که این امر اهمیت ویرایش نیتیو مقاله (Native English Edit) را دو چندان می‌سازد.

برای ارسال سفارش کلیک کنید

ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی ISI

به کمک تیم ویراستاران انگلیسی زبان رایت می، در چند مرحله استانداردهای نگارشی مقاله شما را ارتقا می‌دهیم

و در مسیر پر پیچ و خم پذیرش و چاپ مقاله، مشاور و همراه شما هستیم

  • ویراستار هم‌رشته و انگلیسی زبان از کشور کانادا

  • پشتیبانی و انجام رایگان اصلاحات مطابق نظر داوران

  • تضمین مادام‌العمر کیفیت ویرایش نیتیو انگلیسی

  • حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

ویراستاری نیتیو

ارائه گواهی ویرایش نیتیو معتبر (Native Editing Certificate)

پس از اتمام فرآیند ویرایش، گواهی نیتیو مقاله معتبر توسط موسسه همکار از کشور کانادا، شامل شماره یکتا، عنوان مقاله، نام نویسنده (یا نویسندگان) و تاریخ ویرایش به همراه اطلاعات کامل موسسه ارسال می‌گردد. صدور گواهی native برای ارائه به مجلات انجام می‌شود و نشان‌دهنده حسن نیت شما و کیفیت بالای نگارش مقاله شما و مورد‌ قبول تمام مجلات معتبر بین‌المللی است. این گواهی از طریق سایت موسسه قابل استعلام است.

ضمانت مادام‌العمر کیفیت ویرایش و نگارش

ارسال مقاله به مجلات انگلیسی معمولا زمان زیادی می‌طلبد و در این فاصله ممکن است داوران درخواست کنند تا مقاله از لحاظ محتوایی ویا نگارشی بازبینی شود. برای مقالاتی که توسط تیم ما ویرایش می‌شوند چنانچه در مراحل پذیرش، داوران درخواست کنند مقاله از لحاظ گرامری بازبینی شود ما به‌صورت رایگان بازبینی و اصلاحات نگارشی و ویرایش نیتیو متن انگلیسی را اعمال خواهیم کرد.

 

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

درصورتی‌که ژورنال مدنظرتان دارای فرمت و استاندارد خاصی است، می‌توانید با ارسال فرمت درخواستی مجله از ما بخواهید تا مقاله‌تان را استانداردسازی کنیم و به فرمت مجله تنظیم کنیم. برای این منظور حتما پیش از ارسال مقاله با ما هماهنگی نمایید. فرمتینگ و استانداردسازی مقالات در سرویس ویرایش نیتیو مقالات به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

تضمین کیفیت، تحویل به‌موقع، ویراستاران باتجربه، تخصصی بی‌نظیر …

 

این موارد فقط برخی از دلایلی است که مشتریان رایت می تصمیم می‌گیرند بارها و بارها با ما همکاری کنند. تجربیات مشتریان را مرور کنید و ببینید مشتریان ما چه می‌گویند.

محسن شهروسوند – عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

با تشکر از همکاری‌های شما. من مدتی است با شما همکاری می‌کنم و واقعاً تاثیر مثبت حضور شما در فعالیت‌های بنده مشهود است. سپاسگزارم.

آرمان کی مراد زاده – دانشجوی پزشکی علوم پزشکی گیلان

با مقایسه‌ای که بین این سایت و سایت‌های دیگه انجام دادم متوجه شدم هم از لحاظ قیمت و هم از نظر پشتیبانی واقعا مناسب هستند این گروه و برای مقالات دیگه‌ای هم که در پیش دارم حتما به این سایت مراجعه می‌کنم. توی اولین سفارش هم واقعا همه چی خوب بود.

مصطفی رضائی – عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه

دقت بیشتر ویرایش نسبت به موسسات دیگر و قیمت مناسب‌تر در رایت می نظر مرا جلب نمود.
از شما متشکرم.

فاطمه یوسفان – دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام. راهنمایی خوبی از مشاورتون گرفتم و خیلی سریع و کامل جواب سوالاتم رو می‌دادند. کیفیت ویرایش متن خوب بود و در زمانی که گفته بودند و بدون تاخیر مقاله‌ام رو ویرایش‌شده دریافت کردم. کامنت‌هایی هم که گذاشته بودند کمک کننده بود. تشکر

رایت می شریک مورد اعتماد دانشگاه‌ها، مجلات و سازمان‌ها

 

مشتریان رایت می


پیش از ارسال سفارش، می‌توانید نمونه‌ای از مقالات ویرایش‌شده توسط ویراستاران رایت می را مشاهده نمایید و از کیفیت خدمات اطمینان حاصل کنید. برای دانلود نمونه ویرایش نیتیو مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نمونه مقاله ویرایش شده

این فایل قسمت کوتاهی از یک مقاله ویرایش‌شده است که با کسب اجازه از نویسنده منتشر شده‌است.

ویرایش نیتیو چیست؟

به ویرایش مقاله توسط ویراستاران و ادیتورهای انگلیسی زبان ویراستاری نیتیو یا ادیت نیتیو (Native English Edit) گویند. ویراستاری نیتیو دارای اصول و چارچوب خاصی است که تنها ویراستارانی از عهده آن برمی‌آیند که زبان مادری آن‌ها انگلیسی باشد و به‌صورت Native به انگلیسی مسلط باشند.

انگلیسی‌زبان بودن ویراستار باعث می‌شود تمامی اشباهات دستوری متن برطرف شده و با بازنویسی ساختار جملات، متنی روان و خوانا حاصل شود. متنی که بیشترین تاثیر را در خواننده دارد و عمق محتوا و مفهوم را به مخاطب می‌رساند.

متون نگارش‌شده یا برگردانده‌شده از زبان‌های دیگر مانند انگلیسی، پس از ترجمه تخصصی معمولا دارای ایرادات نگارشی و گرامری هستند که باید به ترجمه و ویرایش نیتیو آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت. متن نگارش‌شده باید در هر مرحله از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری، علمی و محتوایی توسط ویراستار نیتیو بررسی و ویرایش گردد.

ویرایش نیتیو معتبر، مقاله را برای مخاطب انگلیسی‌زبان روان و خوانا و عاری از هرگونه خطا، تکرار نامناسب و ناسازگاری می‌کند. این فرآیند اشتباهات و ایرادات شرم‌آور، ابهام‌ها و ناهنجاری‌ها را برطرف می‌کند، نویسنده را به مشکالت قانونی احتمالی آگاه می‌کند و ساختار متن را برای خواننده و نویسنده بهبود می‌بخشد.

 

اهمیت ویرایش نیتیو مقاله انگلیسی چیست؟

علت اصلی عدم پذیرش مقالات انگلیسی که توسط غیرانگلیسی‌زبانان نگارش شده عدم توجه نویسنده به دستورات نگارشی، گرامری و ساختاری زبان انگلیسی بوده و بیش از هفتاد درصد مقالات نیازمند ویرایش نیتیو انگلیسی توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی زبان هستند.

بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان مقالات خود را به زبان انگلیسی تهیه و نگارش می‌کنند و یا با ترجمه مقاله خود بدون در نظر گرفتن جنبه نگارشی و ویراستاری مقالات برای چاپ اقدام می‌کنند اما به دلیل عدم بازخوانی توسط فرد دیگر، اشتباهات و ایراداتی که از چشم آن ها پنهان مانده نمود پیدا می‌کند و باعث می‌شود تمام هزینه و زمانی که برای نگارش مقاله صرف شده‌است هدر رود.

 

ویرایش نیتیو مقالات توسط یک ویراستار انگلیسی زبان (ادیتور نیتیو) که هم در زمینه متن تخصص دارد و هم به اصول ویراستاری آکادمیک مسلط است شانس پذیرش مقالات شما را دوچندان می‌کند.

 

ویراستار یا ادیتور نیتیو کیست؟

صرفا تسلط کافی به زبان انگلیسی دلیل بر ویراستاری یا ادیت نیتیو مقالات  نیست. متون و مقالات علمی و آکادمیک به دلیل ماهیت تخصصی و پیچیده‌ای که دارند باید در چارچوب و اصول خاصی نگارش و تهیه گردند که این امر نیازمند این است که فردی که مقاله را نگارش می‌کند ۱۰۰% به مهارت‌های زبانی مسلط باشد.

پیش‌شرط چاپ یک مقاله به زبان انگلیسی، روان و خوانا بودن آن است اما بسیاری از نویسندگان و پژوهشگران با وجود تسلط بالا به زبان انگلیسی نمی‌توانند یک متن آکادمیک را مانند یک انگلیسی زبان اصیل ویراستاری کنند.

ادیتور نیتیو کسی است که بومی و انگلیسی زبان است و دارای تخصص و تجربه در زمینه ویرایش مقالات است و به اصول ویرایش و ویراستاری متون آکادمیک مسلط باشد.

 

در ویراستاری نیتیو چه تغییراتی روی مقاله اعمال می‌گردد؟

یک ویراستار نیتیو انگلیسی زبان، ابتدا متن را مرور و بررسی می‌کند تا مطمئن شود آیا عناوین فصل و عناصر دیگر با فهرست مطالب مطابقت دارند؟ آیا تمام تصاویر یک دست است؟ آیا لیست زیرنویس‌ها وجود دارد و کامل است؟ چه نوع ارجاعی مورد نیاز است؟ آیا ارجاع‌دهی درست است؟

سپس یک کپی از متن را پاکسازی و ایرادات آن را برطرف می‌کند، تنظیمات صفحه، فاصله و فونت‌ها را رفع می‌کند، قالب‌بندی و بخش‌های ناخواسته را کاهش می‌دهد، یک شیوه و سبک ایجاد می‌کند و مشکلات را شناسایی و رفع می‌کند.

ساختار یک متن ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشد. ویراستار نیتیو اشتباهات املایی، نقطه‌گذاری، گرامری و نگارشی، سبک و کاربرد متن، جملات تکراری و یا بسیار طولانی و ساختار کلی جملات را بررسی و ایرادات آن را رفع می‌نماید. ادیتور نیتیو هر چیزی را که ظاهرا منطقی نیست مورد پرسش قرار می‌دهد. در نهایت فایل ارسالی به مشتری عاری از هر گونه ایراد گرامری و نگارشی و آماده ارسال به نشریات و مجلات است.

 

ادیت نیتیو مقالات نیازمند دقت فراوان، احاطه بر زمینه متن، حوصله و مهارت بالا است. متن نگارش‌شده باید در چند مرحله و توسط افراد متخصص بازخوانی و ویراستاری گردد.

 

خدمات ویرایش نیتیو مقاله isi انگلیسی معمولا توسط افراد و موسسات مختلف ارائه می‌گردد که در زمینه چاپ و اکسپت مقالات سابقه فراوانی دارند. با سپردن متن نگارش‌شده خود به یکی از این موسسات و یا افراد می‌توانید بدون دغدغه از کیفیت متن خود مطمئن شوید و شانس خود را برای ارتقا رتبه علمی خود افزایش دهید.

اگر به‌دنبال بهترین شرکت برای ویرایش نیتیو متون انگلیسی خود هستید، سایت ویرایش متون انگلیسی رایت می، از ویراستاران نیتیو انگلیسی زبانی بهره می‌برد که دارای اصالت آمریکایی، کانادایی یا استرالیایی هستند و در زمینه نگارش و ویراستاری نیتیو مقالات انگلیسی isi مهارت و تجربه دارند. بدون زحمت می‌توانید مقاله خود را برای ویرایش نیتیو ارزان ارسال نمایید و با فرآیندهایی که روی آن انجام می‌شود یک مقاله بی عیب و نقص و خوانا تحویل بگیرید.

 

هزینه ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی چگونه محاسبه می‌گردد؟

هزینه ویرایش نیتیو مقاله بسته به کاربرد و زمینه متن مورد نظر بسیار رقابتی تعیین شده به‌گونه‌ای که با پرداخت ارزان‌ترین قیمت، بالاترین کیفیت را دریافت می‌نمایید. نحوه محاسبه هزینه خدمات ویراستاری و قیمت ویرایش نیتیو انگلیسی در صفحه تعرفه ها شرح داده شده‌‌است.

پس از تکمیل پروژه و انجام فرآیندهای ویرایش تخصصی، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد (Word) تحت عنوان Track Change برای شما ارسال می‌گردد. تمامی تغییراتی که توسط ویراستار لحاظ شده در این فایل قابل مشاهده است. مطالعه این فایل به شما کمک می‌کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید.

 

ویرایش نیتیو مقالات با ضمانت و پشتیبانی واقعی

تمامی خدمات ارائه‌شده ما در زمینه ویرایش نیتیو برای مقالات و متون شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام‌نظر مراجع علمی هستند.

پذیرش و اکسپت مقاله معمولا زمان زیادی طول می‌کشد و در این مدت مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهد.

بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به‌صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می‌گردد.

 

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ما در رایت می موظفیم تا از اطلاعات شما، اعم از اطلاعات و اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست نماییم. تمام ویراستاران، مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه سو‌استفاده از اطلاعات فوق صورت نمی‌پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

رایت می دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد بوده و در قالب یک موسسه به‌طور رسمی در زمینه خدمات ترجمه و ویرایش نیتیو فعالیت می‌کند.

 

سوالات متداول

آیا واقعا ویرایش توسط ویراستار نیتیو انگلیسی‌زبان انجام می‌شود؟

بله، ویراستاران انگلیسی‌زبان و بومی از کشورهای انگلستان، کانادا، استرالیا و… به‌صورت فریلنسری (آزادکاری) با موسسه رایت می همکاری دارند و مقالات را کاملا تخصصی و روان ویرایش می‌کنند. در این سرویس به‌هیچ عنوان از همکاران فارسی زبان استفاده نمی‌شود.

آیا گواهی معتبر ویرایش نیتیو (Certificate) نیز صادر می‌شود؟

بله پس از اتمام مراحل ویراستاری نیتیو مقاله، گواهی Native معتبر و مورد قبول مراجع شامل نام نویسندگان، عنوان مقاله، شماره اختصاصی گواهی و مشخصات شرکت صادر می‌گردد.

هزینه ویرایش نیتیو مقاله انگلیسی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ویرایش نیتیو مقاله بر اساس تعداد کلمات متن و زمینه مشخص می‌شود. برای قیمت‌گذاری رایگان می‌توانید فایل خود را ارسال کنید و در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را دریافت کنید. مشاهده تعرفه‌ها

آیا سفارش ویراستاری نیتیو مقاله شامل ضمانت و گارانتی هم می‌شود؟

بله تمامی خدمات سایت ترجمه تخصصی رایت می شامل گارانتی و ضمانت همیشگی هستند. در صورت رد شدن مقاله توسط مجله، به‌صورت رایگان توسط ما بازبینی و ویرایش مجدد انجام می‌شود. کیفیت ویراستاری سفارشات ویرایش نیتیو، به‌صورت مادام‌العمر توسط موسسه رایت می ضمانت می‌گردد.

ویرایش نیتیو در چه رشته‌هایی ارائه می‌شود؟

ویراستاران موسسه ویرایش رایت می که علاوه بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارای تخصص علمی و دانشگاهی در زمینه مقاله‌ شما هستند متن شما را مطالعه و ویراستاری می‌کنند. در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی خدمات ویرایش تخصصی ارائه می‌شود.

ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی شامل چه مواردی می‌شود؟

ویراستاری تخصصی و نیتیو انگلیسی انواع و مدل‌های مختلفی دارد و متن نگارش‌شده در هر مرحله از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری، علمی و محتوایی بررسی و ویراستاری می‌گردد.

می‌خواهم سفارش ویرایش نیتیو مقاله ثبت کنم. لطفا راهنمایی کنید

وارد صفحه ثبت سفارش شوید و فایل خود را آپلود کنید. سپس در مدت زمان کوتاهی فاکتور شما صادر می‌شود و می‌توانید سفارش خود را پرداخت نمایید و در مدت زمان مشخص شده تحویل بگیرید.

نحوه پشتیبانی و مشاوره رایگان چگونه است؟

به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته می‌توانید از طریق تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۶۶۹۰۰۹ در تماس باشید. آدرس ایمیل order@writeme.ir نیز پاسخگوی شماست.

چگونه به شما اعتماد کنم و اطلاعاتم را دراختیارتان بگذارم؟

رایت می یک موسسه رسمی ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره است و در چارچوب استاندارد بین‌المللی ISO 17100 : 2015 عمل می‌کند.

چرا باید رایت می را انتخاب کنم؟

تمامی پروژه‌ها قبل از ارسال به مشتری مجددا توسط گروه ارزیابی کیفی بررسی و بازخوانی می‌شوند و از لحاظ کیفیت و زمان تحویل، گارانتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارند. برای اطلاعات بیشتر صفحه ” ویژگی های رایت می ” را مطالعه نمایید.

به ویرایش نیتیو احتیاج دارید؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

در ایام نوروز ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

برای ارسال سفارش کلیک کنید