ویرایش مقاله و متون انگلیسی


ویرایش تخصصی (Professional Editing) پیش از ارسال نوشته به مخاطب، گیرایی و مفهوم متن را تقویت می‌نماید و خوانایی و روان بودن متن را تقویت می‌کند. ویراستاری تخصصی متون برای نگارش و چاپ مقالات انگلیسی isi و isc در ژورنال‌ها و کنفرانس‌ها، نامه‌ها و مکاتبات و ارتباطات ایمیلی، نگارش و چاپ کتاب، رزومه و … حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

برای ارسال سفارش کلیک کنید

ویرایش مقاله

به کمک تیم ویراستاران حرفه‌ای رایت می، در چند مرحله استانداردهای نگارشی مقاله شما را ارتقا می‌دهیم

و در مسیر پر پیچ و خم پذیرش و چاپ مقاله، مشاور و همراه شما هستیم

 • ویرایش تخصصی توسط ویراستار هم‌رشته

 • پشتیبانی نامحدود و انجام رایگان اصلاحات نگارشی

 • تضمین واقعی کیفیت تا زمان پذیرش نهایی

 • حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

ویراستاری مقاله ISI

ارائه گواهی تایید انجام ویرایش

پس از اتمام فرآیند ویرایش، نامه و گواهی تایید انجام ویرایش توسط موسسه رایت می، شامل شماره یکتا، عنوان مقاله، نام نویسنده (یا نویسندگان) و تاریخ ویرایش به همراه اطلاعات کامل موسسه ارسال می‌گردد. این نامه برای ارائه به مجلات صادر می‌شود و نشان‌دهنده حسن نیت شما و کیفیت بالای نگارش مقاله شما و مورد‌ قبول تمام مجلات معتبر بین‌المللی است.

 

ضمانت انجام رایگان اصلاحات نگارشی

ارسال مقاله به مجلات انگلیسی معمولا زمان زیادی می‌طلبد و در این فاصله ممکن است داوران درخواست کنند تا مقاله از لحاظ محتوایی ویا نگارشی بازبینی شود. برای مقالاتی که توسط تیم ما ویرایش می‌شوند چنانچه در مراحل پذیرش، داوران درخواست کنند مقاله از لحاظ گرامری بازبینی شود ما به‌صورت رایگان بازبینی و اصلاحات نگارشی را اعمال خواهیم کرد.

 

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

درصورتی‌که ژورنال مدنظرتان دارای فرمت و استاندارد خاصی است، می‌توانید با ارسال فرمت درخواستی مجله از ما بخواهید تا مقاله‌تان را استانداردسازی کنیم و به فرمت مجله تنظیم کنیم. برای این منظور حتما پیش از ارسال مقاله با ما هماهنگی نمایید.


پیش از ارسال سفارش، می‌توانید نمونه‌ای از مقالات ویرایش‌شده توسط ویراستاران رایت می را مشاهده نمایید و از کیفیت خدمات اطمینان حاصل کنید. برای دانلود نمونه مقاله ویرایش شده روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نمونه مقاله ویرایش شده

این فایل قسمت کوتاهی از یک مقاله ویرایش‌شده است که با کسب اجازه از نویسنده منتشر شده‌است.

ویرایش مقالات انگلیسی چه اهمیتی دارد؟

از نگارش دستاوردهای علمی و پژوهشی در قالب یک مقاله تا به چاپ رساندن آن در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، فرآیندها و مراحل بسیاری باید طی شود تا اعتبار علمی و محتوایی مقاله اثبات گردد.

صرف‌نظر از محتوای علمی، نگارش و خوانایی متن در برخورد اول سردبیر و داور مجله را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ممکن است محتوای مقاله از لحاظ علمی بسیار غنی باشد اما چنانچه از لحاظ نگارشی دارای ایراد باشد نمی‌تواند مورد پذیرش قرارگیرد.

از دیدگاه داوران انتشارات معتبر بین‌المللی و حتی برخی از انتشارات داخلی، ویراستاری مقالات علمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نحوه ادیت مقاله انگلیسی یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در نحوه امتیازدهی و در عین حال یکی از دلایل اصلی ریجکت مقاله در مجلات علمی و پژوهشی است.

در بسیاری از موارد مقالات ارسال‌شده به ژورنال‌های انگلیسی زبان به دلیل ضعف زبان و ایرادات گرامری و نگارشی زیاد رد می‌شوند و به مرور مجدد و ویراستاری مقاله نیاز پیدا می‌کنند.

بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان مقالات خود را به زبان انگلیسی تهیه و نگارش می‌کنند و یا با ترجمه مقالات و متون خود بدون در نظر گرفتن جنبه نگارشی و ویرایش تخصصی مقالات علمی برای چاپ اقدام می‌کنند اما به دلیل عدم بازخوانی توسط فرد دیگر، اشتباهات و ایراداتی که از چشم آن ها پنهان مانده نمود پیدا می‌کند و باعث می‌شود تمام هزینه و زمانی که برای نگارش مقاله صرف شده‌است هدر رود. ویراستاری متن انگلیسی حتما باید توسط فردی انجام شود که هم به موضوع و زمینه متن مسلط است و هم در زبان انگلیسی تبحر داشته‌باشد.

 

ویرایش مقالات انگلیسی isi قبل از ارسال برای داوری در مجلات معتبر اهمیت ویژه‌ای دارد و نقش مهمی را در پذیرش یا رد مقالات ایفا می‌کند. با انجام ویرایش متون تخصصی به صورت حرفه‌ای می‌توانید کیفیت نگارش خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی بالا ببرید و زمان پذیرش و اکسپت مقاله خود را کوتاه‌تر کنید.

ویرایش متن انگلیسی یک امر کاملا تخصصی است. توجه به محتوای علمی مقاله معمولا چشم نویسنده را به متن آشنا می‌سازد و خطاها و ایرادات نگارشی از دید او پنهان می‌ماند. پیشنهاد می‌شود پس از نگارش مقاله، حتما فرد دیگری غیر از نویسنده (که در زمینه متن تخصص کافی دارد)، مقاله را بازخوانی و ویراستاری نماید.

 

ویرایش تخصصی شامل چه مواردی می‌شود؟

متون نگارش‌شده یا برگردانده‌شده از زبان‌های دیگر، پس از ترجمه تخصصی معمولا دارای ایرادات نگارشی و گرامری هستند که باید به ویرایش گرامری آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت. ویراستاری ترجمه نقش کلیدی در کیفیت و خوانایی متن دارد.

ویرایش تخصصی و ویرایش متون انگلیسی و فارسی انواع و مدل‌های مختلفی دارد و متن نگارش‌شده باید در هر مرحله از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری، علمی و محتوایی بررسی و ویراستاری گردد.

 

ویرایش فنی

ویراستاری فنی عموما برای یک دست کردن و حفظ انسجام و یکپارچگی متون انجام می‌شود و نگارش و پاراگراف بندی محتوا را در موارد زیر کنترل می‌نماید:

 • کنترل اندازه و قلم حروف
 • غلط‌های املایی و تایپی
 • اصلاح رسم‌الخط کلمات
 • رابطه محتوایی بین جملات یک پاراگراف و کنترل پاراگراف‌بندی صحیح
 • نشانه‌گذاری متن
 • یک‌دست کردن اصطلاحات و معادل‌سازی
 • کنترل قواعد عددنویسی، اعراب‌گذاری، اختصارنویسی، نقل‌قول‌ها، یادداشت‌ها و …
 • بررسی جداول، نمودارها، تصاویر و …

 

ویرایش زبانی و ساختاری

یک‌دست کردن زبان نوشته در این مرحله صورت می‌پذیرد. ویراستاری زبانی و ساختاری عموما شامل موارد زیر است:

 • ویرایش گرامری و خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
 • بررسی و انتخاب واژگان و برابرهای مناسب
 • ساده‌سازی و روان‌سازی متن از لحاظ جمله‌بندی
 • کوتاه‌کردن جملات طولانی
 • ابهام‌زدایی از بخش‌های مبهم و نامفهوم متن

 

ویرایش علمی و محتوایی

این مرحله شاید حساس‌ترین مرحله از ویرایش متون تخصصی بوده و نیازمند تخصص در زمینه متن است. قسمت‌های مختلف متن برای رسایی بیشتر و انسجام درانتقال مفهوم کنترل می‌شود و عبارات و اصطلاحات ذکر‌نشده یا فراموش‌شده به متن اضافه می‌گردد.

مطالب غیرضروری، غیر مستند و نامتعارف نیز در این مرحله بررسی و حذف یا تلخیص می‌گردد.

البته این مرحله از ویراستاری با کسب اجازه از نویسنده و توسط فردی صورت می‌پذیرد که کاملا با موضوع و بدنه متن آشنا باشد و در آن تخصص داشته باشد.

 

متنی که از نظر مراحل فوق کنترل گردد کاملا خوانا و عاری از هرگونه ایراد بوده و بیشترین تاثیر را در رساندن پیام و مفهوم اصلی را در خواننده دارد.

 

مراحل ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی isi

ویرایش تخصصی مقاله نیازمند دقت فراوان، احاطه بر زمینه متن، حوصله و مهارت بالا است. متن نگارش‌شده باید در چند مرحله و توسط افراد متخصص بازخوانی و ویراستاری گردد.

خدمات ویرایش تخصصی و ویراستاری مقاله isi انگلیسی معمولا توسط افراد و موسسه ویرایش مقاله مختلف ارائه می‌گردد که در زمینه چاپ و اکسپت مقالات سابقه فراوانی دارند.

حتی اگر هیچ سابقه‌ای در زمینه ویرایش تخصصی ندارید و یا از کیفیت نهایی متون علمی خود اطلاع ندارید می‌توانید با سپردن متن نگارش‌شده خود به یکی از این موسسات و یا افراد، بدون دغدغه از کیفیت متن خود مطمئن شوید و شانس خود را برای ارتقا رتبه علمی خود افزایش دهید.

رایت می، از اساتید و متخصصینی بهره می‌برد که در زمینه نگارش و ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی isi مهارت و تجربه دارند. بدون زحمت می‌توانید مقاله خود را برای ویراستاری تخصصی ارسال نمایید و با فرآیند‌هایی که روی آن انجام می‌شود یک مقاله بی‌عیب و نقص و خوانا تحویل بگیرید.

 

در رایت می، ویرایش متون انگلیسی و مقالات علمی به دلیل حساسیت بالایی که دارد در چند مرحله و توسط چندین متخصص انجام می‌شود.

 

ادیتورها و ویراستاران ما که علاوه بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارای تخصص علمی و دانشگاهی در زمینه مقاله‌ شما هستند متن شما را مطالعه و ویراستاری می‌کنند.

در این مرحله متن از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری و از لحاظ ویرایش علمی مقاله، ویراستاری می‌شود و ایرادات نگارشی، دستوری و قسمت‌های نامفهوم متن شناسایی و برطرف می‌گردند.

همچنین در پایان، متن ویرایش شده، توسط فرد دیگری مجدد بازخوانی و مرور شده و توسط نرم‌افزارهای مخصوص ویرایش متن مانند گرامرلی (Grammarly) از لحاظ غلط‌های املایی و انشایی، ایرادات نقطه‌گذاری و بیش از ۲۵۰ نکته‌ی دستوری و نگارشی بررسی و کنترل می‌گردد.

در پایان و با درخواست مشتری، متن در اختیار ادیتور نیتیو جهت ویرایش نیتیو مقاله ارسال می‌گردد. ویراستار نیتیو انگلیسی زبان کیفیت نگارش متن شما را تا استانداردهای بین‌المللی ارتقا می‌دهد.

چنانچه در فرآیند چاپ مقاله تغییراتی مد نظر نویسنده، داور و سردبیر مجله باشد، این تغییرات بررسی و پیاده‌سازی خواهد شد.

 

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه ویرایش متون انگلیسی بسته به سطح درخواستی و کاربرد متن مورد نظر بسیار رقابتی تعیین شده‌است. به‌گونه‌ای که با پرداخت مناسب‌ترین قیمت، بالاترین کیفیت را دریافت می‌نمایید. نحوه محاسبه هزینه خدمات ویراستاری و قیمت ویرایش مقاله isi انگلیسی در صفحه تعرفه ها شرح داده شده‌است.

رایگان و بدون دردسر فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا  برای هزینه ویرایش مقالات isi قیمت‌گذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید.

 

ویراستاری مقاله با ضمانت و پشتیبانی واقعی

رایت می گامی فراتر از یک سایت ویرایش متون انگلیسی آنلاین برداشته و با انجام صدها پروژه به کمک تیم حرفه‌ای و مجرب خود توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

خدمات ویرایش مقالات isi، ویرایش تخصصی متون انگلیسی، پایان نامه، کتاب و هم‌چنین ویرایش ترجمه از جمله سرویس‌های حرفه‌ای ماست و شما می‌توانید بدون دغدغه و با آرامش خاطر، سفارش خود را ثبت نمایید و خدمات با کیفیت ما را تجربه کنید.

هر مقاله توسط متخصص در رشته خود شما مورد ارزیابی علمی قرار می‌گیرد. نگارش درست و بار علمی مقاله شما ناشر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

متخصصین ما با کمک بروزترین نرم‌افزارها و تکنولوژی‌های روز دنیا مقاله شما را از لحاظ ایرادات گرامری و نگارشی، نقطه‌گذاری، غلط‌های املایی و… بررسی و رفع خواهند کرد. این فرآیند، تاثیرپذیری مقاله را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.

درصورت درخواست بازبینی مجله و سردبیر مربوطه، ویراستار متخصص تغییرات مورد نظر را بررسی و بر اساس نظرات داوران این تغییرات را اعمال می‌کند تا شانس پذیرش مقاله تضمین گردد. مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهند. بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می‌گردد.

پس از تکمیل پروژه و انجام فرآیند های ویرایش تخصصی، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد (Word) تحت عنوان Track Change برای شما ارسال می‌گردد. تمامی تغییراتی که توسط ویراستار لحاظ شده در این فایل قابل مشاهده‌است. مطالعه این فایل به شما کمک می‌کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید.

 

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ما در رایت می موظفیم تا از اطلاعات شما، اعم از اطلاعات و اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری، مشخصات شخصی، فایل‌ها و… حفاظت و حراست نماییم. تمام ویراستاران، مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ‌گونه سو‌استفاده از اطلاعات فوق صورت نمی‌پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

رایت می دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد بوده و در قالب شرکت ثبت‌ شده به‌صورت رسمی در زمینه ویرایش مقاله انگلیسی اصفهان، تهران، شیراز و… فعالیت می‌کند.

 

سوالات متداول

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی بر اساس تعداد کلمات متن و زمینه مشخص می‌شود. برای قیمت‌گذاری رایگان می‌توانید فایل خود را ارسال کنید و در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را دریافت کنید. مشاهده تعرفه‌ها

آیا سفارش ویراستاری مقاله شامل ضمانت و گارانتی هم می‌شود؟

بله تمامی خدمات سایت ترجمه تخصصی رایت می شامل گارانتی و ضمانت همیشگی هستند. در صورت رد شدن مقاله توسط مجله، به‌صورت رایگان توسط ما بازبینی و ویرایش مجدد انجام می‌شود.

ویرایش تخصصی در چه رشته‌هایی ارائه می‌شود؟

ویراستاران موسسه ویرایش رایت می که علاوه بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارای تخصص علمی و دانشگاهی در زمینه مقاله‌ شما هستند متن شما را مطالعه و ویراستاری می‌کنند. در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی خدمات ویرایش تخصصی ارائه می‌شود.

آیا گواهی انجام ویرایش نیز صادر می‌شود؟

بله پس از اتمام مراحل ویراستاری مقاله، گواهی معتبر و مورد قبول مراجع شامل نام نویسندگان، عنوان مقاله، شماره اختصاصی گواهی و مشخصات شرکت صادر می‌گردد.

ویرایش تخصصی متون انگلیسی شامل چه مواردی می‌شود؟

ویراستاری تخصصی و ویرایش متون انگلیسی و فارسی انواع و مدل‌های مختلفی دارد و متن نگارش‌شده در هر مرحله از لحاظ فنی، زبانی و ساختاری، علمی و محتوایی بررسی و ویراستاری می‌گردد.

می‌خواهم سفارش ویرایش تخصصی مقاله ثبت کنم. لطفا راهنمایی کنید

وارد صفحه ثبت سفارش شوید و فایل خود را آپلود کنید. سپس در مدت زمان کوتاهی فاکتور شما صادر می‌شود و می‌توانید سفارش خود را پرداخت نمایید و در مدت زمان مشخص شده تحویل بگیرید.

نحوه پشتیبانی و مشاوره رایگان چگونه است؟

به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته می‌توانید از طریق تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۶۶۹۰۰۹ در تماس باشید. آدرس ایمیل order@writeme.ir نیز پاسخگوی شماست.

چگونه به شما اعتماد کنم و اطلاعاتم را دراختیارتان بگذارم؟

رایت می یک موسسه رسمی ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره است و در چارچوب استاندارد بین‌المللی ISO 17100 : 2015 عمل می‌کند.

چرا باید رایت می را انتخاب کنم؟

تمامی پروژه‌ها قبل از ارسال به مشتری مجددا توسط گروه ارزیابی کیفی بررسی و بازخوانی می‌شوند و از لحاظ کیفیت و زمان تحویل، گارانتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارند. برای اطلاعات بیشتر صفحه ” ویژگی های رایت می ” را مطالعه نمایید.

به ویرایش تخصصی احتیاج دارید؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

در ایام نوروز ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

برای ارسال سفارش کلیک کنید