• ارسال سفارش
 • ترجمه متن 

  ترجمه متون تخصصی و غیر تخصصی انگلیسی و فارسی به صورت آنلاین توسط مترجم حرفه ای 

  ترجمه متن، صید از دریای عمیقی است که معنا و ایده‌ها در آن شناور هستند. مترجم متن هم همان صیادی است که در توری از کلمات، معنا را به دام می‌اندازد.

  این روزها، ترجمه و مترجم تخصصی زیاد است. سایت ترجمه آنلاین متن نیز زیاد است .اما به همان نسبت هم کار خوب و باب میل فرهیختگان کم پیدا می‌شود. واقعیت این است که به صرف دانستن زبانی خارجی، نمی‌توان مترجم شد.

  برای ترجمه متون باید فن و هنر را در هم آمیخت و با تفکری عمیق، اثری را که به زبانی دیگر ماندگار شده‌است، در سفری اسرارآمیز و جادویی به شکلی تازه ارائه کرد. به همین خاطر است که ترجمه متن تخصصی چیزی فراتر از یک فن است و در واقع موهبتی انسانی است که نیاز به تفکری هنرمندانه دارد.

  ما در رایت می معتقد هستیم که این حجم از ظرافت فقط برای متون ادبی و هنری نیست؛ برای جان بخشیدن دوباره به هر متنی از زبانی دیگر نیاز به تلفیق علم، هنر، ظرافت و تلاش است.

   

  ترجمه متن

   

  رایت می تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با رویکرد عمیقی که نسبت به تخصص ترجمه دارد، حال و هوای خوبی به بازاری ببخشد که بعضا در آن ایده‌هایی کِدِر در قالب تصاویری شفاف ارائه می‌شوند.

  منظور همان ترجمه‌هایی است که با شرارت و بدون وفاداری به منبع در بازار، زیاد هستند و کاری در جهت رشد علمی و فرهنگی از پیش نمی‌برند. رایت می، علاقه به اشتراک‌گذاری را بخشی از ذات بشر می‌داند.

  بشر، دوست دارد افکار، ایده‌ها و عقایدش را به اشتراک بگذارد و برای این کار نیاز دارد که ارتباطات خود را با جهان پیرامونش گسترده و گسترده‌تر کند. یکی از روش‌های شکل‌گیری این ارتباط، دانستن زبان است.

  تیم ما تمام تلاش خود را کرده تا با کمک نیروهایی متخصص و کاربلد که جوانانی متخصص و حرفه‌ای هستند، با توجه به استانداردهایی دقیق و جهانی، سهمی در گام برداشتن به سمت شکوفایی علمی و فرهنگی داشته باشد.

  برای سفارش ترجمه متن اینجا کلیک کنید

  ترجمه متن

   

  ترجمه متون تخصصی

  همان‌طور که گفتیم، ما فکر می‌کنیم هیچ چیز بدتر از ارائه‌ای شفاف از ایده‌ای کدر نیست. پس در کارمان اهل کوتاهی و قصور نیستیم و با همکاری تیمی از ارزیابان و ویراستاران حرفه‌ای به دنبال ارائه پروژه‌هایی هستیم که در طی چندین مرحله برنامه‌ریزی‌شده و استراتژیک، نوشته می‌شوند، صیقل می‌خورند و با کیفیت در دست صاحبانش قرار می‌گیرد.

  یکی از مهم‌ترین اقدامات ما در رایت می، استفاده از نیروهایی است که در حوزه‌های متنوع علمی و هنری از دانش کافی ترجمه متن برخوردار هستند و می‌توانند با استخراج واژگان تخصصی، معادل‌یابی واژگان و درک درست رویکردهای به کار گرفته شده در هر متن و منبع، نتیجه‌ای قابل اتکا و معتبر تحویل بدهند.

  برای اینکه هر پروژه ترجمه متون تخصصی از کیفیت لازم برخوردار باشد، سایت ترجمه آنلاین رایت می ، معیارها و استانداردهایی برای خود تعریف کرده است از جمله ارزیابی مترجمان متن قبل از همکاری و ارزیابی مداوم حین تکمیل پروژه.

  مهم‌ترین عنصر رشد و موفقیت در هر مجموعه کاری، یادگیری مداوم و تکامل مستمر است. به همین خاطر تیم رایت می، ارباب‌رجوعان خود را به چشم مشتری نگاه نمی‌کند. بلکه آنها را همکاران و دوستانی می‌بیند که برای توسعه تیمی باید با هم مراوده و تعامل موثر داشته باشند.

  در این رابطه دوستانه، تحمیل هزینه‌های فضایی و عجیب را به دوستان خود قبول نداریم و با هزینه‌ای منصفانه برای ترجمه ی متن و با در نظر گرفتن راه‌کارهایی برای رفاه حال ارباب‌رجوعان نظیر پرداخت قسطی و…، به دنبال خلق رضایتی دوسویه هستیم.

  دست بردن در محتوای ترجمه متن تخصصی، ساده‌انگاری در برگرداندن واژه‌ها و عبارات و کوتاهی در درک صحیح معنا و انتقال آن به مخاطب از نظر ما شرارت است و حاضر نیستیم در چنین فرایندهایی نقش داشته باشیم.

  برای برقراری ارتباط با جهان و دنیای بزرگی که در آن زندگی می‌کنیم، باید مرزها را زیر پا بگذاریم. در این سفر هیجان‌انگیز نیاز به تجهیزات و اسباب سفر داریم. ترجمه متون تخصصی یکی از مهم‌ترین ابزارهای ما در این سفر پرماجرا است.

  سفری که درک ما را از رنگ‌های مختلف دنیا عمیق‌تر می‌کند. خواه این سفر در زمینه افزودن به دانش در حوزه‌های علمی و تحقیقاتی باشد، خواه کشف نگاه‌های هنری و ادبی تازه، در هر حال، در طول‌ آن به تعداد رنگ‌های رنگین‌کمان زندگی‌مان اضافه می‌شود. ما در رایت می نمی‌گذاریم و نمی‌خواهیم که سهل‌انگاری و سرسری گرفتن در ترجمه متن باعث کوررنگی زبانی بشود.

  چرا رایت می حرفه ای تر است ؟ برای مشاهده ویژگی های رایت می کلیک کنید

  برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید

  ترجمه متن انگلیسی به فارسی

  همان‌طور که پیش‌تر هم عنوان شد، تیم رایت‌می بسیار پرتعداد است و نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف علمی در آن مشغول به فعالیت هستند. بنابراین، حوزه خدماتی ما بسیار گسترده است و ترجمه در زمینه‌های گوناگون را پوشش می‌دهد. ترجمه متن انگلیسی به فارسی آنلاین و روان ، ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی ، ترجمه کتاب ، ترجمه مقاله و… در حوزه کاری ما قرار می‌گیرد.

  رایت‌می با حفظ حریم خصوصی و رعایت قوانین ترجمه متون انگلیسی، پذیرای سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی به صورت آنلاین در موضوعات مختلف است. نیاز به مترجم تخصصی متن با وجود پایگاهی که مترجمانی حرفه‌ای را در زمینه ترجمه متون تخصصی انگلیسی  به شما معرفی می‌کند، به خوبی قابل رفع است.

  ترجمه آنلاین متن انگلیسی امری نیست که به سادگی بتوان از آن گذشت و نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد.

   

  ترجمه متن فارسی به انگلیسی

  پیش‌تر هم عنوان شد که نیروهای رایت‌می، حرفه‌ای، متخصص و پرتعداد هستند. همکاران ما بعد از گذراندن مراحل ارزیابی و مصاحبه‌های شغلیِ دقیق به دوستان ما تبدیل شده‌اند و از آنجا که دقیقا مانند تیم مدیریتی فکر می‌کنند به پیشرفت و رشد مداوم سازمانی و فردی اعتقاد دارند. به همین خاطر از آزمون‌های دوره‌ای و سپری کردن دوره‌های آموزشی مختلفی که از سوی مدیریت برگزار می‌شود، به شدت استقبال می‌کنند. خوب بودن و خوب‌ماندن نیاز به مراقبت دارد. پس باید برای آن  تلاش کنیم.

  خدمات ترجمه متن فارسی و ترجمه متون فارسی به انگلیسی نیز در حال حاضر با بالاترین کیفیت به کمک تیم رایت می که دارای تجربه و تخصص زیادی در ترجمه متن به انگلیسی هستند ارائه می گردد.

   

  ترجمه متن

   

  رایت می علاوه بر تیمی قوی از مترجمان، از کمک ویراستاران شایسته‌ای هم بهره می‌برد. ویراستاران شایسته‌ای که سال‌ها است در این حوزه فعالیت کرده و بعد از ترجمه متون ساده و ترجمه متون تخصصی آنلاین و طی شدن مراحل ترجمه متن در گام‌های نخست، در قالب تیمی ارزیاب، پروژه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

  وجود چندین فرد در این تیم و بازخوانی و تصفیه چندباره هر اثر، احتمال وجود خطا و اشتباه در آن را به حداقل می‌رساند. کار خوب از نظر ما کاری است که در آن دقت، صحت و تلاشی آگاهانه به کار گرفته شده باشد نه ترجمه متن تخصصی رایگان آن هم با مترجم گوگل !

  پای‌بندی به این اصول شاید کمی دشوار به نظر برسد اما از آن‌جا که این قوانین در تیم رایت می نهادینه شده و به بخشی از ارزش‌های ما بدل شده است، دوری از آنها بیشتر از اجرای‌شان، آزارمان خواهد داد.

  ۹۹% کافی نیست ! ما در در رایت می در تلاشیم تا رضایت صد در صدی مشتریان را فراهم سازیم. همراه شما هستیم تا زمانی که کاملا رضایت داشته باشید. کیفیت و زمان تحویل در تمامی خدمات ما تضمین می گردد.

  تمامی خدمات و محصولات ما در زمینه ترجمه متون تخصصی و غیر تخصصی، انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی دارای ضمانت کیفیت و زمان تحویل می باشند و بدون دغدغه و با آرامش خاطر می توانید درخواست ترجمه متن خود را ثبت نمایید و پیشنهادات ویژه ما را دریافت نمایید.

  رایت می با درک دنیای امروز، خدمات خود را از ثبت سفارش تا تحویل به شکل آنلاین ارائه می‌کند. در جهانی که با فشار یک دکمه یا لمس یک گزینه روی تلفن‌های هوشمند خود می‌توانیم روزمان در تهران را به شب هم‌نوعی در قطب پیوند بزنیم، تغییر شکل خدمات هم ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

   

  حفظ حریم خصوصی و امنیت

  به طور کلی رایت می موظف به حفظ و حراست اطلاعات مشتریان اعم از اسرار پژوهشی، حقوقی ، مشخصات شخصی، فایل ها و … می باشد. تمام مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

  ما اهمیت زمان و هزینه صرف شده برای پروژه شما را می دانیم و درک می کنیم که ترجمه متون امری دشوار می باشد. با ارسال سفارش ترجمه متن آنلاین، اطلاعات شما نزد ما محرمانه تلقی شده و تمام تلاش خود را برای حفاظت و حراست از متون شما به کار خواهیم گرفت.

  به ترجمه متن احتیاج دارید ؟

  رایگان و بدون زحمت پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

  برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید
  ترجمه متن
  30 امتیاز - میانگین : 5 محبوبیت : 100%
  ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان

  برای ارسال سفارش کلیک کنید

  قیمت گذاری سریع و رایگان