• ارسال سفارش
 • پارافریز متون انگلیسی 

  خدمات حرفه ای پارافریز و بازنویسی متون و مقالات انگلیسی جهت رفع سرقت ادبی

  پارافریز متن (paraphrase) به معنای بازنویسی متن ، تشریح و تفسیر آن متن به زبان دیگر با همان مفهوم قبلی می باشد. به عبارت دیگر ، بیان دوباره یک متن را پارافریز گویند. معمولا در نگارش متون و مقالات مهم به زبان دیگر مانند انگلیسی ، هم پوشانی و تشابه متنی به صورت غیر عمدی رخ می دهد که منجر به سرقت ادبی یا plagiarsim می شود. پارافریز متون انگلیسی و بازنویسی آن اقدام موثری است که نویسندگان برای رفع سرقت ادبی از آن استفاده می کنند.

  خلاصه نویسی ، بازنویسی و نقل قول مستقیم از مرسوم ترین تکنیک هایی است که برای ارجاع به اثر دیگران در متن خود استفاده می کنیم. با انجام درست تکنیک پارافریز و بازنویسی می توان تا حد بسیاری سرقت علمی را رفع و برطرف نمود.

  یکی از روش های پارافریز و بازنویسی متون ، مطالعه کامل ، درک ایده و فکر اصلی و سپس بیان آن به زبان دیگر می باشد.

   

  پارافریز متون انگلیسی

   

  اگر نویسنده دقت و مهارت نگارشی بالایی نداشته باشد ممکن است بدون این که متوجه شود دچار سرقت علمی گردد. چنانچه در متن از اثر شخص دیگری استفاده گردد باید استناددهی به درستی انجام شود. اما در برخی موارد حتی اگر رفرنس و منبع به درستی وارد شده باشد ممکن است انتشارات این مورد را مصداق سرقت ادبی بدانند و مقاله را رد یا ریجکت کنند.

  حتی افرادی که کاملا به زبان انگلیسی و نگارش مقالات لاتین مسلط هستند ممکن است اشتباها به این امر دچار شوند. بنابراین پیشنهاد ما ابتدا استفاده از سایت ها و نرم افزار های مخصوص برای بررسی سرقت ادبی مقاله و فهمیدن مقدار و میزان تشابه متنی است و سپس انجام پارافریز مقاله با روش ها و و تکنیک های حرفه ای .

  تفاوتی ندارد که نویسنده چقدر به زبان انگلیسی مسلط است و در نگارش متون و مقالات تخصص و تجربه دارد. دچار شدن به سرقت ادبی خواسته یا ناخواسته ممکن است رخ دهد و عواقب ناخوشایندی برای نویسنده به بار آورد.

  اگر مقاله به درستی نگارش و بازنویسی نشده باشد منجر به رد شدن مقاله ، خدشه دار شدن اعتبار علمی و حتی در شرایطی مجازات نویسنده خواهد شد.

  بازنویسی و پارافریز مقاله

  پارافریز مقاله یک امر تخصصی است و برای ارسال مقاله به داوری ضروری می باشد. برای رفع سرقت ادبی و افزایش چشمگیر رسایی و شیوایی و هم چنین حفظ اصالت نوشته ، بازنویسی مقاله انگلیسی اهمیت بسیاری دارد. مقاله ای درخشان و تاثیر گذار خواهد بود که از اصالت کامل برخوردار باشد و مصداق سرقت علمی در مقالات علمی یا پلاجیاریزم نباشد.

  با استفاده از نرم افزار iThenticate می توانید میزان همپوشانی و سرقت ادبی مقالات را متوجه شوید و با دریافت گزارش آن برای بازنویسی مقاله خود اقدام نمایید.

  با تشخیص سرقت علمی ، از اصالت مقاله و پایان نامه خود پیش از داوری مطمئن شوید. برای بررسی سرقت علمی کلیک کنید

  رفع سرقت ادبی مقالات معمولا حساسیت و دشواری های زیادی دارد. چرا که متن نگارش شده حاصل فعالیت ، تحقیق و پژوهش یک فرد با صرف هزینه و زمان زیادی است. بنابراین وظیفه ی بازنویسی متون انگلیسی بر دوش فردی باید قرار بگیرد که علاوه بر تسلط کافی به زبان انگلیسی و داشتن توانایی درک مطلب بالا ، در زمینه علمی متن هم تخصص داشته باشد.

  برخی معتقدند برای بازنویسی مقاله می توانند از نرم افزار پارافریز متون انگلیسی استفاده کرد اما باید توجه داشت که هیچ ساخته دست بشری توانایی و خلاقیت ذهن انسان را ندارد و جای دقت و باریک بینی آن را نمی گیرد. لااقل بازنویسی مقالات isi نیازمند دقت و درک مطلب بیشتری می باشد.

   

  پارافریز متون انگلیسی

   

  خدمات پارافریز آنلاین برای متون انگلیسی و مقالات

  اگر پس از ترجمه متون تخصصی خود نیازمند بازنویسی متن بدون تغییر مفهوم آن باشید معمولا به دنبال سایت مناسب جهت پارافریز متون انگلیسی خواهید گشت. نرم افزار ها و سایت های زیادی اقدام به ارائه خدمات پارافریز متن انگلیسی می کنند اما در نظر داشته باشید پارافریز متون امری تکنیکال است و باید به دنبال فردی باشید که سابقه و مهارت قبلی در این زمینه باشد و تجربه چاپ مقاله یا بازنویسی مقاله را داشته باشد.

   

  ۳ ویژگی یک پارافریز انگلیسی خوب عبارت است از :

  • تغییر ساختار گرامری و دستور زبانی جملات (مانند ساختار معلوم و مجهول)
  • استفاده از کلمات و عبارات مترادف و هم معنی
  • تغییر در شکل واژگان و عبارات برای انتقال موثر معنا و مفهوم (مانند اسم ، فعل ، قید و …)

   

  رایت می با کمک بسیاری از فارق التحصیلان دانشگاه های معتبر و دارای تجربه و مهارت در زمینه نگارش متون و مقالات علمی و آکادمیک ، مفتخر است تا اولین ارائه دهنده خدمات پارافریز مقاله و بازنویسی متون انگلیسی و ویرایش مقاله به صورت آنلاین در ایران باشد.

   

  با همراهی ویراستاران متخصص رایت می ، اصالت متن و مقاله شما تضمین می شود و بیشترین درخشش را خواهید داشت. 

  برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید

   

   

  پارافریز متون انگلیسی

   

  نگران هزینه بازنویسی مقاله خود و قیمت پارافریز نباشید !  خدمات پارافریز آنلاین برای مقالات isi و isc ، بازنویسی متن پایان نامه ، بازنویسی کتاب و …. و همچین خدمات رفع سرقت ادبی مقالات با روش ها و تکنیک های پارافریز در کلاس بین المللی (paraphrasing) در رایت می با هزینه ای بسیار مناسب و رقابتی ارائه می گردد.

  زمانی که پروژه خود را ارسال کردید دیگر لازم نیست نگرانی و دغدغه داشته باشد و فقط کافیست تا زمان تحویل صبر کنید و نتیجه نهایی را مشاهده نمایید. شگفت زده خواهید شد

  تجربه و تخصص یک تیم حرفه ای در رایت می همراه شماست و این همراهی تا زمان گرفتن نتیجه ادامه دارد.

  چرا رایت می حرفه ای تر است ؟ برای مشاهده ویژگی های رایت می کلیک کنید

  متن و مقاله شما پس از تشخیص سرقت علمی ، توسط ویراستار متخصص که در زمینه تخصصی شما تحصیلات دارد ویراستاری و بازنویسی می گردد. ویراستار هم رشته شما ، ابتدا متن را کامل و دقیق مطالعه کرده و بدون دخل و تصرف تمامی قسمت های تکراری را بازنویسی و به زبانی دیگر نگارش می کند.

  سپس  با درخواست شما این متن توسط فرد دیگری بازخوانی می شود تا بدنه متن یک دست گردد و معنا و مفهوم بدون تلخیص منتقل یابد.

  تمامی فرایند های فوق با نظارت کامل تیم ارزیابی کیفی صورت می پذیرد و در نهایت یک فایل بدون ایراد و خوانا به همراه یک فایل وُرد (Word) تحت عنوان Track Change برای شما ارسال می گردد. تمامی تغییراتی که توسط ویراستار لحاظ شده در این فایل قابل مشاهده است. مطالعه این فایل به شما کمک می کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید.

  تمامی خدمات ارائه شده ما در زمینه پارافریز تخصصی متون و مقالات ، شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام نظر مراجع علمی هستند.

  پذیرش و اکسپت مقاله معمولا زمان زیادی طول می کشد و در این مدت مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهد. بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی ، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می گردد.

  حفظ حریم خصوصی و امنیت

  ما در رایت می زمان زیادی را صرف می کنیم تا با توسعه و آموزش تیم خود شما را به اهداف خود نزدیک سازیم . ما همچنین موظفیم تا از اطلاعات شما ، اعم از اطلاعات و اسرار پژوهشی ، حقوقی ، تجاری ، مشخصات شخصی ، فایل ها و … حفاظت و حراست نماییم. تمام ویراستاران ، مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه سو استفاده از اطلاعات فوق صورت نمی پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

  رایت می دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد بوده و در قالب یک موسسه به طور رسمی در زمینه خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی فعالیت می کند.

  به پارافریز و بازنویسی احتیاج دارید ؟

  رایگان و بدون زحمت پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

  برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید
  پارافریز متون انگلیسی
  30 امتیاز - میانگین : 5 محبوبیت : 99.33%
  ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان

  برای ارسال سفارش کلیک کنید

  قیمت گذاری سریع و رایگان