پارافریز مقاله و متون انگلیسی


پارافریز (Paraphrase) به معنای بازنویسی مقاله یا متن، تشریح و تفسیر آن به زبان دیگر با همان مفهوم قبلی است. به عبارت دیگر، بیان دوباره‌ی یک متن را پارافریز گویند. معمولا در نگارش متون و مقالات مهم به زبان دیگر مانند انگلیسی، هم‌پوشانی و تشابه متنی به صورت غیرعمدی رخ می‌دهد که منجر به سرقت ادبی یا Plagiarism می‌شود. پارافریز متون انگلیسی و بازنویسی آن اقدام موثری است که نویسندگان برای رفع سرقت ادبی از آن استفاده می‌کنند.

برای ارسال سفارش کلیک کنید

پارافریز و بازنویسی متون و مقالات

با کمک ویراستاران متخصص رایت می، اصالت متن و مقاله شما با بازنویسی تضمین می‌شود و بیشترین درخشش را خواهید داشت

  • پارافریز تخصصی توسط ویراستار هم‌رشته

  • پشتیبانی نامحدود و انجام رایگان اصلاحات نگارشی

  • تضمین واقعی کیفیت و رفع تشابه متنی

  • حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

بازنویسی و پارافریز مقاله

کمک گرفتن از iThenticate، قوی‌ترین نرم‌افزار مشابهت‌یاب مقاله

نرم‌افزار معتبر iThenticate مورد استفاده بسیاری از مجلات و نشریات بین‌المللی است. این مجلات، مقالات ارسال شده را پیش از شروع فرآیند داوری توسط این نرم‌افزار بررسی می‌کنند و چنانچه مشابهت بالایی توسط این نرم‌افزار گزارش شود مقاله را رد یا ریجکت می‌کنند. ما با استفاده از دسترسی مستقیم و سازمانی به این نرم‌افزار، مقالات شما را بررسی و درصد دقیق تشابه را استخراج می‌کنیم و به بازنویسی می‌پردازیم. در پایان گزارش بررسی سرقت ادبی مقاله شما را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم‌داد.

 

ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد ممکن

با توجه به این‌که معیار اکثر مجلات نرم‌افزار iThenticate است ما ضمانت می‌کنیم که بر اساس این نرم‌افزار تشابه متنی و سرقت ادبی مقاله شما را با حفظ مفهوم و بدنه اصلی مقاله، تا پایین‌ترین حد ممکن کاهش دهیم. در پایان یک گزارش اولیه و یک گزارش نهایی به همراه فایل ترک چنج که شامل تغییرات اعمال‌شده است را برای شما ارسال می‌کنیم.


پیش از ارسال سفارش، می‌توانید نمونه‌ای از مقالات بازنویسی شده توسط ویراستاران رایت می را مشاهده نمایید و از کیفیت خدمات اطمینان حاصل کنید. برای دانلود نمونه مقاله پارافریز شده روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نمونه مقاله بازنویسی شده

این فایل شامل چند چکیده از مقالات منتشر شده است که توسط ویراستاران ما بازنویسی شده است.

نمونه رفع سرقت ادبی انجام شده

ما در رایت می پروژه‌های بسیاری را در زمینه‌های گوناگون به منظور کاهش درصد مشابهت (رفع پلاجیاریسم) بازنویسی کرده‌ایم و مشابهت آن‌ها را به پایین‌ترین حد ممکن کاهش داده‌ایم. تعدادی از گزارش‌های دریافتی از نرم‌افزار مشابهت‌یاب iThenticate پس از رفع پلاژیاریسم را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصویر سمت چپ گزارش اولیه و تصویر سمت راست گزارش نهایی متن بازنویسی‌شده توسط گروه رایت می و رفع پلاجیاریزم مقاله است.

 

نمونه رفع سرقت ادبی 1

(برای بزرگتر شدن تصویر روی آن کلیک کنید)

 

نمونه رفع سرقت ادبی 2

(برای بزرگتر شدن تصویر روی آن کلیک کنید)

 

نمونه رفع سرقت ادبی 3

(برای بزرگتر شدن تصویر روی آن کلیک کنید)

پارافریز و بازنویسی چه اهمیتی دارد؟

اگر نویسنده دقت و مهارت نگارشی بالایی نداشته‌باشد ممکن است بدون این‌که متوجه شود دچار سرقت علمی گردد. چنانچه در متن از اثر شخص دیگری استفاده گردد باید استناددهی به‌درستی انجام شود. اما در برخی موارد حتی اگر رفرنس و منبع به‌درستی وارد شده باشد ممکن است انتشارات این مورد را مصداق سرقت ادبی بدانند و مقاله را رد یا ریجکت کنند.

حتی افرادی که کاملا به زبان انگلیسی و نگارش مقالات لاتین مسلط هستند ممکن است اشتباها به این امر دچار شوند. بنابراین پیشنهاد ما ابتدا استفاده از سایت‌ها و نرم‌افزارهای مشابهت‌یاب و فهمیدن مقدار و میزان تشابه متنی است و سپس انجام پارافریز مقاله با روش‌ها و و تکنیک‌های حرفه‌ای.

تفاوتی ندارد که نویسنده چقدر به زبان انگلیسی مسلط است و در نگارش متون و مقالات تخصص و تجربه دارد. دچار شدن به سرقت ادبی خواسته یا ناخواسته ممکن است رخ دهد و عواقب ناخوشایندی برای نویسنده به بار آورد. اگر مقاله به‌درستی نگارش و بازنویسی نشده باشد منجر به رد شدن مقاله، خدشه‌دار شدن اعتبار علمی و حتی در شرایطی مجازات نویسنده خواهد شد.

 

خدمات پارافریز مقاله و بازنویسی متون انگلیسی

پارافریز مقاله انگلیسی یک امر تخصصی و برای ارسال مقاله به داوری ضروری است. برای رفع سرقت ادبی و افزایش چشمگیر رسایی و شیوایی و هم‌چنین حفظ اصالت نوشته، بازنویسی مقاله انگلیسی اهمیت بسیاری دارد. مقاله‌ای درخشان و تاثیرگذار خواهد بود که از اصالت کامل برخوردار باشد و مصداق سرقت علمی در مقالات علمی یا پلاجیاریزم نباشد.

رفع سرقت ادبی مقالات معمولا حساسیت و دشواری‌های زیادی دارد. چرا که متن نگارش‌شده حاصل فعالیت، تحقیق و پژوهش یک فرد با صرف هزینه و زمان زیادی است. بنابراین وظیفه‌ی بازنویسی متون انگلیسی بر دوش فردی باید قرار بگیرد که علاوه بر تسلط کافی به زبان انگلیسی و داشتن توانایی درک مطلب بالا، در زمینه علمی متن هم تخصص داشته باشد.

برخی معتقدند برای بازنویسی مقاله می توانند از نرم افزار پارافریز متون انگلیسی استفاده کرد اما باید توجه داشت که هیچ ساخته دست بشری توانایی و خلاقیت ذهن انسان را در پارافریز مقالات ندارد و جای دقت و باریک‌بینی آن را نمی‌گیرد. لااقل بازنویسی مقالات isi نیازمند دقت و درک مطلب بیشتری است.

 

سفارش پارافریز آنلاین برای متون انگلیسی و مقالات

اگر پس از ترجمه متون تخصصی خود نیازمند بازنویسی متن بدون تغییر مفهوم آن باشید معمولا به دنبال سایت مناسب جهت پارافریز متون انگلیسی خواهید گشت. نرم افزارها و سایتهای زیادی اقدام به ارائه خدمات پارافریز متن انگلیسی میکنند اما در نظر داشته باشید پارافرایز متون امری تخصصی است و باید به دنبال فردی باشید که دارای سابقه و مهارت قبلی در این زمینه باشد و تجربه چاپ مقاله یا بازنویسی مقاله انگلیسی را داشته باشد. پیش از سفارش پارافریز مقاله حتما سایت مد نظر را بررسی کنید و از کاهش تشابه متن خود اطمینان حاصل کنید.

 

۳ ویژگی یک پارافریز انگلیسی خوب عبارت است از:

  • تغییر ساختار گرامری و دستور زبانی جملات (مانند ساختار معلوم و مجهول)
  • استفاده از کلمات و عبارات مترادف و هم‌معنی
  • تغییر در شکل واژگان و عبارات برای انتقال موثر معنا و مفهوم (مانند اسم، فعل، قید و…)

 

رایت می با کمک بسیاری از فارق‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر و دارای تجربه و مهارت در زمینه نگارش متون و مقالات علمی و آکادمیک، مفتخر است تا اولین ارائه دهنده خدمات پارافریز مقاله و بازنویسی متون انگلیسی و ویرایش مقاله به صورت آنلاین در ایران باشد.

 

هزینه پارافریز و بارنویسی چگونه تعیین می شود؟

نگران هزینه بازنویسی مقاله خود و قیمت پارافریز نباشید! خدمات پارافریز آنلاین برای مقالات isi و isc، بازنویسی متن پایان نامه، بازنویسی کتاب و… و همچین خدمات رفع سرقت ادبی مقالات با روش‌ها و تکنیک‌های پارافریز در کلاس بین‌المللی (paraphrasing) در رایت می با هزینه‌ای بسیار مناسب و رقابتی ارائه می‌گردد.

نحوه محاسبه هزینه پارافریز مقاله و قیمت بازنویسی متون انگلیسی در صفحه تعرفه ها شرح داده شده است. در بازنویسی متن انگلیسی مقالات، هزینه رفع سرقت ادبی بسته به تشابه گزارش‌شده از نرم افزار iThenticate محاسبه و دریافت می‌شود. به این معنا که لازم نیست برای بازنویسی کل متن خود هزینه کنید و فقط هزینه قسمت‌های دارای تشابه را می‌پردازید. با این فرآیند قیمت بازنویسی مقاله برای رفع پلاجیاریسم بسیار مقرون به صرفه و مناسب دریافت می‌گردد.

 

زمانی که پروژه خود را ارسال کردید دیگر لازم نیست نگرانی و دغدغه داشته باشد و فقط کافیست تا زمان تحویل صبر کنید و نتیجه نهایی را مشاهده نمایید. شگفت زده خواهید شد؛

تجربه و تخصص یک تیم حرفه ای در  بهترین سایت پارافریز همراه شماست و این همراهی تا زمان گرفتن نتیجه ادامه دارد.

 

مراحل انجام پارافریز در رایت می چگونه است؟

متن و مقاله شما پس از تشخیص سرقت علمی، توسط ویراستار متخصص که در زمینه تخصصی شما تحصیلات دارد ویراستاری و بازنویسی می‌گردد. ویراستار هم‌رشته شما، ابتدا متن را کامل و دقیق مطالعه کرده و بدون دخل و تصرف تمامی قسمت‌های تکراری را بازنویسی و به زبانی دیگر نگارش می‌کند.

سپس با درخواست شما این متن توسط فرد دیگری بازخوانی می‌شود تا بدنه متن یک دست گردد و معنا و مفهوم بدون تلخیص منتقل یابد.

تمامی فرآیندهای فوق با نظارت کامل تیم ارزیابی کیفی صورت می‌پذیرد و در نهایت یک فایل بدون ایراد و خوانا به همراه یک فایل وُرد (Word) تحت عنوان Track Change برای شما ارسال می گردد. تمامی تغییراتی که توسط ویراستار لحاظ شده در این فایل قابل مشاهده است. مطالعه این فایل به شما کمک می‌کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید.

 

خدمات رفع سرقت ادبی با ضمانت واقعی کاهش مشابهت

تمامی خدمات ارائه‌شده ما در زمینه پارافریز تخصصی متون و مقالات، شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام نظر مراجع علمی هستند.

ما ضمانت می‌کنیم که بر اساس این نرم‌افزار تشابه متنی و سرقت ادبی مقاله شما را با حفظ مفهوم و بدنه اصلی مقاله، تا پایین‌ترین حد ممکن کاهش دهیم. در پایان یک گزارش اولیه و یک گزارش نهایی به همراه فایل ترک چنج که شامل تغییرات اعمال‌ شده است را برای شما ارسال می‌کنیم.

 

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

ما در رایت می زمان زیادی را صرف می‌کنیم تا با توسعه و آموزش تیم خود شما را به اهداف خود نزدیک سازیم. ما هم‌چنین موظفیم تا از اطلاعات شما، اعم از اطلاعات و اسرار پژوهشی، حقوقی، تجاری، مشخصات شخصی، فایل‌ها و… حفاظت و حراست نماییم. تمام ویراستاران، مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ‌گونه سو‌استفاده از اطلاعات فوق صورت نمی‌پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

رایت می دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و هم‌چنین نماد ساماندهی از وزارت ارشاد بوده و در قالب یک موسسه به‌صورت رسمی در زمینه خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی فعالیت می‌کند.

 

سوالات متداول

در سرویس پارافریز و بازنویسی، درصد سرقت ادبی تا چه میزان کاهش می‌یابد؟

ما رفع سرقت ادبی را تا پایین‌ترین میزان ممکن ضمانت می‌کنیم. در ابتدا مقاله با نرم افزار iThenticate بررسی و سپس بازنویسی می‌شود. در پایان نیز گزارش نهایی و اولیه برای مشتری ارسال می‌گردد. در این پروسه چندین‌بار عملیات بازنویسی انجام می‌شود تا مشابهت به پایین‌ترین حد برسد.

آیا سفارش بازنویسی و رفع سرقت ادبی مقاله شامل ضمانت و گارانتی هم می‌شود؟

بله تمامی خدمات سایت ترجمه تخصصی رایت می شامل گارانتی و ضمانت هستند. در صورت رد شدن مقاله توسط مجله، به‌صورت رایگان توسط ما بازبینی و ویرایش مجدد انجام می‌شود. کیفیت بازنویسی و کاهش درصد مشابهت تا پایین‌ترین حد ممکن توسط موسسه رایت می ضمانت می‌گردد.

هزینه پارافریز مقاله انگلیسی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه بازنویسی و پارافریز متون انگلیسی بر اساس تعداد کلمات متن و زمینه مشخص می‌شود. برای قیمت‌گذاری رایگان می‌توانید فایل خود را ارسال کنید و در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را دریافت کنید. مشاهده تعرفه‌ها

بازنویسی توسط نرم‌افزار انجام می‌شود یا توسط ویراستار متخصص؟

ویراستاران متخصص و ارزیابی‌شده در زمینه‌های مختلف با موسسه رایت می همکاری دارند و مقالات را کاملا تخصصی و روان بازنویسی می‌کنند. در این سرویس به‌هیچ عنوان از نرم افزار بازنویسی استفاده نمی‌شود.

برای تشخیص سرقت ادبی از چه نرم‌افزاری استفاده می‌شود؟

بررسی سرقت ادبی مقالات در رایت می با نرم‌افزار قدرتمند iThenticate انجام می‌شود که مورد استفاده مجلات و ناشرین است. این نرم‌افزار کامل‌ترین مرجع برای تشخیص مشابهت مقالات انگلیسی است.

خدمات پارافریز در چه رشته‌هایی ارائه می‌شود؟

ویراستاران موسسه ویرایش رایت می که علاوه بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارای تخصص علمی و دانشگاهی در زمینه مقاله‌ شما هستند متن شما را مطالعه و بازنویسی تخصصی می‌کنند. در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی خدمات پارافریز تخصصی ارائه می‌شود.

می‌خواهم سفارش پارافریز مقاله ثبت کنم. لطفا راهنمایی کنید

وارد صفحه ثبت سفارش شوید و فایل خود را آپلود کنید. سپس در مدت زمان کوتاهی فاکتور شما صادر می‌شود و می‌توانید سفارش خود را پرداخت نمایید و در مدت زمان مشخص شده تحویل بگیرید.

نحوه پشتیبانی و مشاوره رایگان چگونه است؟

به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته می‌توانید از طریق تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۶۶۹۰۰۹ در تماس باشید. آدرس ایمیل order@writeme.ir نیز پاسخگوی شماست.

چگونه به شما اعتماد کنم و اطلاعاتم را دراختیارتان بگذارم؟

رایت می یک موسسه رسمی ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره است و در چارچوب استاندارد بین‌المللی ISO 17100 : 2015 عمل می‌کند.

چرا باید رایت می را انتخاب کنم؟

تمامی پروژه‌ها قبل از ارسال به مشتری مجددا توسط گروه ارزیابی کیفی بررسی و بازخوانی می‌شوند و از لحاظ کیفیت و زمان تحویل، گارانتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارند. برای اطلاعات بیشتر صفحه ” ویژگی های رایت می ” را مطالعه نمایید.

به بازنویسی تخصصی احتیاج دارید؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان