ترجمه پایان نامه

خدمات ترجمه تخصصی چکیده و پایان نامه با قیمت دانشجویی

ترجمه توسط مترجم متخصص

تضمین واقعی کیفیت و زمان تحویل

بازخوانی و ویرایش مجدد پیش از تحویل ترجمه

پشتیبانی نامحدود و انجام رایگان اصلاحات نگارشی

حفظ حریم خصوصی و امنیت پایان نامه شما

ترجمه پایان نامه

تعرفه خدمات
ارسال سفارش

ترجمه پایان نامه با کیفیت تضمینی

تضمین کیفیت و زمان تحویل ترجمه چکیده و پایان نامه

مترجم متخصص و باتجربه

همکاری با مترجمین متخخص و با تجربه در رشته های مختلف

ضمانت و پشتیبانی نامحدود

ضمانت و پشتیبانی واقعی و انجام اصلاحات نگارشی به صورت رایگان

 محققین و دانشگاهیان بسیاری، در روند امور تحقیقاتی خویش، کارهای ترجمه پایان نامه و مقاله، ترجمه چکیده پایان نامه (Abstract)، ترجمه عنوان پایان نامه و … را به مترجمان متخصص می‌سپارند. ترجمه پایان نامه (Thesis Translation) یکی از مهم‌ترین منابع کسب اطلاعات برای دانشجویان دوره فوق لیسانس و PHD است. بنابراین خدمات آنلاین ترجمه پایان نامه، مقاله و کتاب توسط مؤسسات آنلاین را می‌توان پاسخ مدرنی برای نیازهای سنتی ترجمه دانست.

مطابق آنچه درباره نیاز سنتی ترجمه عنوان شد، قبل از آن که خدمات ترجمه در اینترنت بصورت آنلاین رونق یابد، یافتن مترجم دارای تخصص برای انجام این کارها به اندازه قابل‌ توجهی دشوار بوده است.

در روش سنتی لزوم صرف وقت جهت جستجو و پیدا کردن مترجم باتجربه و متعهد، لزوم هماهنگی با مترجم جهت تحویل فایل‌ها به وی و همچنین دریافت فایل‌های ترجمه، دشواری اعتماد به فرد و اعتماد به زمان تحویل تعیین شده، سنجش کیفیت ترجمه و پرداخت وجه، کارهای دشواری بوده ­اند و از مشکلات آن روش به حساب می‌آمده‌اند.

افرادی که نیازمند ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد، ترجمه پایان نامه به زبان انگلیسی، ترجمه پایان نامه کارشناسی، ترجمه چکیده پایان نامه و امثال آن بوده‌اند برای انجام این کار باید به دفاتر ترجمه مراجعه کرده و کارها بصورت حضوری انجام می‌شده است.

یکی دیگر از مشکلات پیش روی افراد نبود دفاتر ترجمه در بسیاری از شهرهای کوچک بوده است. بنابراین رونق خدمات آنلاین ترجمه تخصصی متون مشکلات زیادی را حل کرده است. بنابراین امروزه به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبر ترجمه، از مقدار صحیح و منصفانه قیمت ترجمه پایان نامه آگاه شده بهترین خدمات را دریافت نمایید.

 

ما در سایت ترجمه رایت می، این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانید پروژه خود را به مترجمی بسپارید که در زمینه متن شما تحصیل کرده باشد و دارای تجربه و مهارت کافی باشد.

یقینا زمانی که مترجم حرفه ای، متعهد و متخصص باشد همان کیفیتی را که انتظار دارید حاصل خواهد شد.

 

برای دریافت بهترین کیفیت ترجمه، همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

اهمیت و چالش های پیش رو در ترجمه تخصصی پایان نامه

در تمامی دوره‌های تحصیلی دانشگاه از لیسانس تا دکتری، پایان نامه از مهم‌ترین مواردی است که باید به‌درستی انجام شده و به آن پرداخته شود. در تمامی دوران تحصیل و کار یک فرد، برای ارزیابی دوره‌های تحصیلی گذشته همواره به پایان نامه ارجاع داده خواهد شد. برای انجام پایان نامه نیز باید تحقیقات و مطالعات بسیاری انجام شود که در این زمینه، مطالعه متون و پایان نامه‌های انگلیسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

برخی از اساتید در رشته‌های مختلف نیز ترجمه کتاب به‌عنوان پایان نامه را به دانشجویان خویش پیشنهاد می‌دهند. در بسیاری از اوقات نیز پایان نامه افراد به‌عنوان طرح‌های تحقیقاتی در صنایعی مانند شرکت برق، کارخانه‌های مس و فولاد و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و وزارت بهداشت و امثال آن پذیرفته می‌شوند که افراد در روال انجام طرح، به ترجمه عنوان پایان نامه به انگلیسی، ترجمه موضوع پایان نامه، یا ترجمه پروپوزال به انگلیسی و … نیازمند هستند. لذا ترجمه پایان نامه و متعلقات و امثال آن در دنیای خدمات ترجمه، بخش قابل‌توجهی را به خود اختصاص داده است.

با توجه به این که خدمات آنلاین ترجمه بسیاری از مشکلات روش سنتی خدمات ترجمه و مراجعه به دفاتر را مرتفع نموده اما این روش ارائه خدمات نیز مشکلات و دغدغه‌های خاص خود را دارد. مثلاً شاید سفارش ترجمه مقاله یا پایان نامه را در یک مجموعه نامعتبر ثبت نمایید و در هنگام تحویل کار، با یک ترجمه‌­ی پر از اشتباه و کاری غیرحرفه‌ای مواجه شوید.

ترجمه ناقص یا مقدار زیاد هزینه ترجمه پایان نامه، مبلغ غیرمنصفانه هزینه ترجمه چکیده پایان نامه و امثال آن هم از دیگر معضلات رایج خدمات ترجمه آنلاین می‌باشند که توسط برخی از مؤسسات نامعتبر و کم‌تجربه ایجاد می‌شوند. اگر راه‌ چاره این مشکلات را ندانید یا انتظار این اتفاقات را نداشته باشید ممکن است با شرایطی برخورد نمایید که از خدمات ترجمه پایان نامه آن موسسه رضایتمند نشوید.

راه‌ چاره عبور از چنین مشکلاتی، جستجو و یافتن موسسه‌های معتبر و متخصص و متعهد است.

 

ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه

تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای ارائه و دفاع از رساله خود نیازمند ترجمه چکیده به انگلیسی هستند. این ترجمه باید به اندازه کافی از سطح بالایی برخوردار باشد زیرا در رساله چاپ خواهد شد و همواره همراه رزومه تحصیلی فرد مشاهده می‌شود. بنابراین اگر برای دفاع از پایان نامه خود نیازمند ترجمه چکیده پایان نامه به انگلیسی هستید تیم مترجمان رایت می افتخار دارد که خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده پایان نامه را با بهترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. هزینه ترجمه چکیده پایان نامه در این مجموعه کاملاً منصفانه و دانشجویی محاسبه خواهد شد.

 

ترجمه پایان نامه انگلیسی به فارسی

بسیاری از دانشجویان در مطالعات خود نیاز به استفاده از مطالب پایان نامه‌های انگلیسی دارند. مورد دیگری که باید به آن توجه شود این است که دانشجویان فوق لیسانس و دکتری باید مرزهای علم و دانش را حداقل یک گام در پایان نامه خود به جلو ببرند. پس به‌شدت لازم دارند که بدانند که در حوزه کاری پایان نامه آن‌ها، علم و دانش روز دنیا به کجا رسیده تا ایده‌های جدیدتری ارائه دهند و باعث پیشرفت دانش در آن حوزه شوند. بنابراین نیازمند ترجمه پایان نامه انگلیسی به فارسی هستند تا از جایگاه جدید دانش در آن حوزه اطلاع کامل داشته باشند.

 

ترجمه پایان نامه فارسی به انگلیسی

یک دانشجوی لیسانس یا ارشد و یا دکتری، با انجام پایان نامه خود، فارغ‌التحصیل به‌حساب می‌آید. اما فارغ‌التحصیل شدن، پایان کار مطالعات و تحقیقات نیست. درواقع مادامی‌که یک محقق، نتیجه مطالعه و پژوهش خود را در مجلات معتبر منتشر نکرده باشد مانند آن است که کار خود را بی‌نتیجه رها کرده باشد. زیرا مطالعات و پژوهش‌های محققان از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند.

باید سایر محققان در دنیا با پیشرفت‌هایی که این محقق بدان دست یافته آشنا شوند و آن‌ها تکرار مکررات نکنند. بنابراین ترجمه پایان نامه به انگلیسی برای انتشار در مجلات ISI بهترین گزینه در این زمینه است. اهمیت مقالاتی که یک دانشجو در فضای بین‌المللی علم و دانش منتشر کرده آن‌قدر زیاد است که در تمامی مصاحبه‌های تحصیلی یا شغلی به آن اتکا شده و امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. اگر برای ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه یا ترجمه تخصصی پایان نامه نیازمند مترجم حرفه‌ای و متخصص هستید تیم رایت می، با بهترین مترجمین، آماده ارائه خدمات آنلاین ترجمه پایان نامه می‌باشد.

 

ویژگی‌ها و راهکارهای رایت می

 رایت می راهکارهای زیادی را بکار گرفته تا بتواند بهترین خدمات ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد و یا دکتری را به دانشجویان ارائه دهد. در این زمینه راهکار ویژه‌ای که می‌توان از آن نام برد استفاده از مترجمین متخصص هر رشته برای ترجمه است. راهکار دیگر این مجموعه برای افزایش کیفیت، ارزیابی فایل‌های ترجمه شده پیش از تحویل به مخاطب می‌باشد. بعلاوه در حوزه خدمات فنی نیز راهکارهایی مانند آنلاین بودن کامل فرآیند ثبت سفارش و تحویل فایل، فراهم نمودن امکانات کامل در سایت، ایجاد ارتباط مترجم با مخاطب و پاسخگویی ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته بکار گرفته شده‌اند.

 

قیمت ترجمه پایان نامه

اغلب دانشجویان برای سپردن کارهای ترجمه همواره نگران هزینه ترجمه اند. بنابراین با وجود استفاده از بهترین تیم متخصص و ارائه بالاترین کیفیت خدمات ترجمه، قیمت منصفانه‌ای در نظر گرفته ایم تا دانشجویان به‌راحتی قادر به پرداخت آن باشند و بدین ترتیب توسعه و نشر دانش نیز آسان تر شود.

قیمت‌های منصفانه در رایت می در جهت تسهیل استفاده از خدمات ترجمه پایان نامه برای دانشجویان است. زیرا یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های این مجموعه کمک به توسعه و نشر دانش است.

رایگان و بدون دردسر فایل خودرا برای ما ارسال نمایید تا قیمت گذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید. قیمت ترجمه چکیده پایان نامه ار فارسی به انگلیسی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. ما در عین ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، نرخ ترجمه مناسبی ارائه نموده ایم.

هیچ هزینه جانبی بابت پشتیبانی، تایپ و … به مبلغ پروژه اضافه نمی شود. برای مشاهده هزینه ترجمه پایان نامه و چکیده به صفحه هزینه ترجمه مراجعه کنید.

 

ضمانت ویژه کیفیت و زمان تحویل ترجمه

حضور تعداد بیش از ۱۰۰۰ مترجم متعهد و کارآزموده داخلی و خارجی در رایت می و استفاده از بهترین راهکارهای ارائه خدمات ترجمه، ضمانت ویژه این مجموعه به مخاطبین آن است. رایت می در حوزه کیفیت خدمات ترجمه دارای نماد دوستاره است بصورت کاملاً تخصصی به ترجمه پایان نامه، ترجمه مقاله، کتاب و… می‌پردازد. علاوه بر این در مجموعه رایت می، زمان تحویل فایل ترجمه و کیفیت آن نیز کنترل می‌شود و رضایت مخاطب، بالاترین اولویت تیم است.

اگر نیاز به ترجمه فوری چکیده دارید حتما حین ثبت سفارش، محدودیت زمانی خودرا مطرح کنید تا مطابق با زمانی که در اختیار دارید پروژه انجام و تحویل گردد.

به ترجمه پایان نامه احتیاج دارید ؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید
ترجمه پایان نامه
23 امتیاز - میانگین: 4.9

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان