ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی مقالات فارسی و انگلیسی، توسط مترجم هم رشته با بازخوانی مجدد

ترجمه توسط مترجم با تجربه و متخصص

بازخوانی و مرور مجدد پیش از تحویل پروژه

تضمین واقعی کیفیت مقالات ترجمه شده

پشتیبانی نامحدود و انجام اصلاحات به صورت رایگان

حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

ترجمه مقاله

تعرفه خدمات
ارسال سفارش

تضمین ترجمه تخصصی مقاله

تضمین کیفیت، زمان تحویل و تایید کیفیت توسط مجلات ISI

مترجم هم رشته و باتجربه

استفاده از مترجم متخصص در فیلد آکادمیک شما و دارای سابقه در ترجمه مقالات ISI

پشتیبانی نامحدود

بازبینی و انجام اصلاحات به صورت رایگان تا زمان پذیرش مقاله

اهمیت ترجمه تخصصی مقاله ISI

در دنیای امروز، ترجمه مقاله (Academic and Scientific Paper Translation) به خصوص ترجمه مقالات isi از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. معمولا تازه ترین نتایج علمی به زبان انگلیسی منتشر می شود و دانشجویان و محققان برای پیشبرد سطح علمی خود از ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی استفاده می کنند.

در طرف دیگر، برخی از اساتید و پژوهشگران ایرانی نیز ماحصل تحقیقات و پژوهش های خود را که به زبان مادری نگارش کرده اند برای ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ارسال می کنند تا در مجامع بین المللی بدرخشند.

 

ترجمه مقاله ISI توسط چه کسی انجام می شود؟

ترجمه ی مقالات isi تخصصی نیازمند درک بالایی از زبان انگلیسی است و مترجم را مستلزم می سازد تا از تمام قوه درک و دقت خود نهایت استفاده را ببرد که این امر، فرآیند ترجمه را دشوار و پیچیده می سازد.

مقالات ترجمه شده علمی، معمولا در ژورنال های بین المللی و داخلی به چاپ می رسند و یا در کنفرانس ها ارائه می گردند که در هر صورت به انتشار آخرین یافته های تحقیقاتی کمک شایانی می کند.

بهترین پژوهش ها و مقالات علمی و تخصصی نیز چنانچه حاوی اشکالات نگارشی یا ضعف در ساختار جملات و انتقال مفهوم باشد، توسط داوران تایید نمی شود و از نظر خوانندگان نیز مورد اعتماد قرار نمی گیرد.

نگارش مقاله حاصل صرف زمان و هزینه زیادی برای پژوهش و تهیه گزارش تحقیقات است. بنابراین بسیار مهم است که مقاله نگارش شده توسط افراد متخصص ترجمه تخصصی شود و سپس با بازبینی مجدد از اشکالات نگارشی عاری گردد.

 

مترجم متخصص کیست؟

مترجم متخصص می بایست علاوه بر تسلط به مهارت های زبانی مبدا و مقصد، با واژه ها و اصطلاحات تخصصی آن رشته آشنا باشد و توان درک و فهم مطالب ارائه شده را نیز داشته باشد تا بتواند ترجمه دقیق و روان مطابق با بدنه اصلی متن ارائه دهد.

البته فقط این کافی نیست، مترجم مقالات علمی و تخصصی باید چاپ مقاله را تجربه کرده باشد و خود با فرآیند مقاله‌ نویسی، نگارش علمی و آکادمیک و همچنین زبان علمی مقالات تخصصی ISI آشنا باشد.

بنابراین وظیفه سنگینی بر دوش یک موسسه ترجمه مقاله یا مترجمین ترجمه تخصصی مقاله است تا این دستاورد ها به خوبی به زبان مقصد بازگردانی شوند.

 

ترجمه مقاله

 

ما در تلاشیم تا با آموزش و پرورش تیم متخصص خود، شما را به اهداف خود نزدیک سازیم. در این راه از متخصصانی استفاده می کنیم که این مسیر را بار ها پیموده اند و با پیچیدگی های آن آشنایی کامل دارند. 

بهترین پیشنهاد برای انجام ترجمه مقاله ISI، افرادی هستند که رزومه آکادمیک و موفقی دارند. ما این افراد را برای ترجمه مقاله علمی، یک جا دور هم جمع کرده ایم و برای پیشرفت و درخشش شما پیشنهادات ویژه ای داریم.

 

برای دریافت بهترین کیفیت ترجمه، همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان

ترجمه مقاله در کدام رشته ها و زمینه های تخصصی انجام می شود؟

در بیش از ۱۰۰ رشته و زمینه تخصصی آماده دریافت سفارشات ترجمه مقاله شما هستیم و خوشحالیم توانسته ایم بستری فراهم کنیم که بتوانید لذت سفارش ترجمه مقاله آنلاین را با رایت می تجربه کنید.

مترجمان متخصص در رشته های فنی و مهندسی مانند مکانیک، صنایع، برق، عمران و… و رشته های پزشکی مانند دندان پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و… یا رشته های علوم انسانی مانند ادبیات، حقوق، معارف و… در زمینه ترجمه مقاله تخصصی با سایت ترجمه رایت می همکاری دارند.

 

هزینه ترجمه تخصصی مقالات چگونه محاسبه می شود؟

رایگان و بدون دردسر فایل خودرا برای ما ارسال نمایید تا قیمت گذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید. قیمت ترجمه مقاله isi بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. ما در عین ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، قیمت های بسیار مناسبی ارائه نموده ایم.

هیچ هزینه جانبی بابت پشتیبانی، تایپ و … به مبلغ پروژه اضافه نمی شود. برای مشاهده هزینه ترجمه مقالات isi به صفحه هزینه ترجمه مراجعه کنید.

علاوه بر ارائه پلن های حرفه ای ترجمه تخصصی مقاله برای اساتید دانشگاه و دانشجویان ارشد و دکتری که حساسیت بیشتری روی پروژه دارند، پلن ها و شرایطی برای ترجمه مقاله ارزان برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته ایم تا آن ها هم دغدغه ای نداشته باشند و بتوانند سفارش ترجمه مقاله دانشجویی خود را ثبت کنند و فایل نهایی تایپ شده را با کیفیتی بی نظیر دریافت نمایند.

 

خدمات ترجمه مقاله با ضمانت واقعی

تمامی خدمات ارائه شده ما در زمینه ترجمه و ویرایش مقاله شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه تا اعلام نظر مراجع علمی هستند.

پذیرش و اکسپت مقاله معمولا زمان زیادی طول می کشد و در این مدت مجلات علمی و پژوهشی ممکن است چندین بار مقاله را جهت بازبینی و ویرایش مجدد به نویسنده ارجاع دهد.

بنابراین تا زمان اعلام نظر مراجع و پذیرش قطعی، کلیه اصلاحات نگارشی و ویرایشی که مد نظر ژورنال است به صورت رایگان توسط ما روی متن اعمال می گردد.

 

حساسیت و اهمیت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ISI

ژورنال های معتبر بین المللی و ISI معمولا حساسیت زیادی در پذیرش و چاپ مقاله دارند و لازم است تا در ابتدای امر، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات isi با دقت بیشتری انجام شود.

یکی از سخت ترین فرآیند ها ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی isi است و کار هر مترجمی نیست. مترجم باید در زمینه متن هم تخصص داشته باشد در غیر اینصورت شاید پس از ترجمه تخصصی مقالات فارسی به انگلیسی لازم باشد تا متن توسط دیگری مرور و ویرایش گردد.

ترجمه مقاله به انگلیسی دردسر ها و پیچیدگی های خود را دارد بنابراین اساتید و پژوهشگران حتی با وجود تسلط بالا به زبان انگلیسی ترجیح می دهند تا این عمل را به فرد متخصص دیگری بسپارند.

دفت و مهارت مترجم در این فرایند بسیار تاثیر دارد و حتی موسساتی که ادعای بهترین سایت ترجمه مقاله در ایران را دارند نتوانند به درستی از پس آن برایند چرا که ترجمه مقاله isi نیازمند رعایت کردن معیار های پذیرش مقاله است و نویسنده ملزم به رعایت استاندارد های ژورنال مربوطه می باشد.

حساسیت ترجمه تخصصی مقالات به انگلیسی بسیار بالا است و کیفیت ترجمه بسیار سرنوشت ساز است بنابراین نمی‌توان ریسک کرد و ترجمه‌ مقالات را به افراد، مترجمین و موسسات متفرقه و نامطمئن سپرد.

 

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی به فارسی معمولا برای انجام پایان نامه، تحقیق و پژوهش در مقاطع ارشد و دکترا و انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی انجام می شود.

مقالات isi دارای نوع نگارش آکادمیک و ساختار خاصی هستند و زبان و لحن به‌ کار رفته در این مقالات با متون دیگر متفاوت است. بنابراین ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی نیازمند زیرکی و تبحر خاصی در ترجمه است و دقت زیادی می طلبد.

ما در رایت می با تشکیل تیمی آکادمیک از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر اقدام به ارائه خدمات ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی به خصوص برای مقالات علمی و آی اس آی (isi) نموده ایم.

 

ترجمه فوری مقاله، راهکار ها و پیشنهادات

اگر برای ترجمه مقالات isi خود زمان کمتری در اختیار دارید می توانید هنگام تایید و ثبت سفارش این مسئله را با همکاران ما در میان بگذارید.

ما راه حل های مختلفی برای ارائه ترجمه فوری مقاله پیش بینی کرده ایم. ترجمه فوری اصلا به معنای افزایش بیش از حد قیمت و کاهش محسوس کیفیت ترجمه نمی باشد و فقط در زمان کمتری پروژه با همان کیفیت قبل به شما ارائه خواهد شد.

 

حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات

به طور کلی رایت می موظف به حفظ و حراست اطلاعات مشتریان اعم از اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل ها و … می باشد.

تمام مترجمان و ارزیابان نیز ملزم به رعایت این مهم بوده و به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه سو استفاده از موارد فوق صورت نمی پذیرد و در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

ما اهمیت زمان و هزینه صرف شده برای تحقیق و پژوهش شما را می دانیم و درک می کنیم که نگارش مقاله امری دشوار می باشد. بنابراین مقالات شما نزد ما محرمانه تلقی شده و تمام تلاش خود را برای حفاظت و حراست متون و مقالات شما به کار خواهیم گرفت.

به ترجمه مقاله احتیاج دارید ؟

رایگان و بدون زحمت پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید
ترجمه مقاله
103 امتیاز - میانگین: 4.3

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان