ترجمه فارسی به انگلیسی

خدمات حرفه ای و تضمینی ترجمه فارسی به انگلیسی، توسط مترجمین متخصص

ترجمه توسط مترجم متخصص و باتجربه

تضمین واقعی کیفیت و زمان تحویل

بازخوانی و مرور مجدد پیش از تحویل پروژه

پشتیبانی نامحدود و انجام رایگان اصلاحات نگارشی

حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

تعرفه خدمات
ارسال سفارش

ترجمه متون فارسی با کیفیت تضمینی

تضمین کیفیت و زمان تحویل متون ترجمه شده به انگلیسی

مترجم متخصص و باتجربه

استفاده از بهترین و باتجربه ترین مترجمین متخصص فارسی به انگلیسی

ضمانت و پشتیبانی نامحدود

ضمانت و پشتیبانی واقعی و انجام اصلاحات نگارشی به صورت رایگان

ترجمه یعنی فهمیدن، درک و تفسیر معنی، موضوع‌ و مفهوم یک مطلب در یک زبان و معادل‌یابی و بازگو نمودن آن مطلب با همان مفاهیم و معانی در زبان دیگر، به‌طوری‌که دخل و تصرف و تغییری در مفهوم و معنی و پیام نویسنده اصلی زبان مبدأ ایجاد نشود. انتقال دقیق‌ مفهوم با حداقل تغییر، رسالت مترجم می‌باشد. ترجمه فارسی به انگلیسی (Persian to English Translation) به دلیل ظرافت ها و ریزه کاری های حرفه ای تخصص هر مترجمی نیست و نیاز است تا مترجم متخصص، تبحر بالایی در انتقال مفاهیم از زبان فارسی به زبان انگلیسی باشد.

 

ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله در بین پژوهندگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها، متداول است. غیر از دانشگاه در صنعت هم در بیشتر مواقع، برای ترجمه توضیحات و تبلیغات کالاهای صادراتی، بیمه‌نامه، قراردادها، توضیحات پروژه‌های مهندسی برای جذب سرمایه‌گذار خارجی، فیلم‌ها و … نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس دیده می‌شود. در حوزه هنر هم بسیاری از تهیه‌کنندگان و ارائه‌دهندگان آثار هنری، برای ارائه جهانی کار خود به ترجمه فارسی به انگلیسی متن زیرنویس فیلم، سریال، برنامه‌های مستند و سخنرانی‌ها و … نیازمندند.

اگر در هرکدام از حوزه‌های فوق‌الذکر مشغول فعالیت هستید و به ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین متن یا مقاله نیاز دارید در ابتدا باید بررسی کرده و بهترین سایت ترجمه را انتخاب کنید.

 

بهترین مجموعه در این زمینه مجموعه‌ای است که با مترجمین حرفه‌ای و باتجربه کار می‌کند، قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی در آن مجموعه منصفانه می‌باشد و کار شما را به‌موقع تحویل خواهد داد.

 

برای دریافت بهترین کیفیت ترجمه، همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش آنلاین و قیمت گذاری رایگان

برای ارتباط برقرار کردن فارسی زبان‌ها با این بخش بزرگ مردم دنیا که به دلیل پیشرفت‌های علمی و تکنولوژیک بخش بسیار مهمی بشمار می‌روند ترجمه فارسی به انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این زمینه زبان علم برای دانشجویان و اساتید دارای اهمیت بسیار زیادی است. علاوه بر خواندن و استفاده از مقاله‌ها و کتاب‌های انگلیسی توسط پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها، تولید علم و دانش و انتشار مقالات و کتاب‌ها و فصل‌های کتاب‌ها در مجلات معتبر بین‌المللی نیز بسیار مهم است.  البته در ترجمه مقاله دغدغه‌هایی نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

 

 

برای افرادی که به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات، مدارک، ترجمه فارسی به انگلیسی متن طولانی، ترجمه کتاب و … نیازمندند دغدغه‌هایی وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: گرفتار شدن با افراد غیرمتخصص و غیرحرفه‌ای و دریافت ترجمه پر از غلط و غیرتخصصی، ترجمه نکردن کل متن یا درخواست هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی زیاد از طرف بعضی از مؤسسه‌ها، نقض حریم خصوصی افراد و …

 

راه چاره عبور از چنین مشکلاتی، جستجو و پیدا کردن موسسه‌­ای قابل اعتماد و مطمئن می ­باشد که با مجرب‌ترین کادر مترجمی، در حداقل زمان با منصفانه‌ترین قیمت، بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

 

کار ترجمه، کاری دشوار و حرفه‌ای می‌باشد که فقط مترجمین متخصص از عهده آن برمی‌آیند. در این بین ترجمه فارسی به انگلیسی نیز از ترجمه انگلیسی به فارسی دشوارتر است. متخصصین ما در رایت می با سابقه و تجربه بالا آماده خدمت‌رسانی به قشر دانشگاهی، هنری، صنعتی و تجاری جامعه با ارائه خدمات ترجمه باکیفیت می‌باشند.

 

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله

معمولاً در ایران مهم‌ترین و متداول‌ترین سفارشات ترجمه، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI می‌باشند. کار مطالعه دانشجویان، اساتید و بصورت کلی محققان زمانی تمام می‌شود که نتیجه مطالعات خود را بصورت مقاله یا کتاب منتشر نمایند. مجلات معتبر ISI، باارزش‌ترین مکان برای چاپ این مقالات می‌باشند که ارزش آن‌ها در مقایسه با مجلات داخلی چندین برابر بالاتر است. به همین دلیل دانشجویان و اساتیدی که مقالات ISI بیشتری داشته باشند از رتبه بسیار بالاتری نیز برخوردار خواهند بود.

 

 

در همین راستا مترجمین متخصص و مجرب رایت می آماده همکاری با محققان و دانشگاهیان برای ترجمه تخصصی انواع مقاله و متن با بهترین کیفیت می‌باشند. بدین ترتیب از سطح بالای زبان انگلیسی در مقاله خود اطمینان یافته و روال پذیرفته شدن مقاله خود را با سپردن آن به رایت می سرعت ببخشید.

 

بارزترین مشخصه مجموعه ترجمه تخصصی رایت می، داشتن کادر مترجمی متخصص و حرفه‌ای می‌باشد. بر همین اساس، این مجموعه، سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی را با منصفانه‌ترین قیمت، با بهترین مترجم‌ها به تمامی مشتریان خود ارائه می‌دهد. رایت می تلاش می‌کند تا ارتباط جامعه علمی ایران و جامعه علمی بین‌المللی را با ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس، رشد و ارتقاء داده و در راه تعالی دانش و تکنولوژی این مرز و بوم سهم بزرگی داشته باشد.

 

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

مترجمین رایت می پس از بررسی سابقه و عبور از فیلتر های سخت، با پذیرفته شدن در آزمون ورودی، به جمع ما می­ پیوندند. در هر بخش از کار، اگر مترجمی نتواند در حوزه تخصصی مربوطه کیفیت مطلوب را ارائه نماید، امکان ترجمه تخصصی در آن زمینه از وی صلب می‌شود. در بسیاری از مؤسسات ترجمه، قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی بالایی دریافت می گردد اما رایت می، مناسب ترین کیفیت را با بهترین قیمت به مشتریانش ارائه می‌دهد.

فایل خودرا برای ما ارسال نمایید تا سریع و رایگان قیمت گذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید. قیمت ترجمه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود.

هیچ هزینه جانبی نیز بابت پشتیبانی، تایپ و … به مبلغ پروژه اضافه نمی شود. برای مشاهده هزینه ها به صفحه هزینه ترجمه مراجعه کنید.

 

ترجمه فارسی به انگلیسی با ضمانت ویژه

تمامی خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی شامل پشتیبانی و ضمانت ویژه هستند. با سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در رایت می، ضمن پرداخت پایین ترین قیمت نسبت به دیگر موسسات، از بالاترین کیفیت که توسط باتجربه ترین ارزیابان و مترجمان کنترل می شود برخوردار خواهید شد.

ترجمه فارسی به انگلیسی به صورت تخصصی نیازمند تجربه و مهارت فراوان می باشد. ما به پشتوانه تیم مترجمین خود این ضمانت را به شما خواهیم داد که از سفارش ترجمه به ما پشیمان نخواهید شد.

۹۹% کافی نیست ! ما در در رایت می در تلاشیم تا رضایت صد در صدی مشتریان را فراهم سازیم. همراه شما هستیم تا زمانی که کاملا رضایت داشته باشید. کیفیت و زمان تحویل در تمامی خدمات ما تضمین می گردد.

 

رایت می با بیش از ۱۰۰۰ مترجم متعهد و مجرب، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس را در حداقل زمان با کیفیتی بسیار خوب (حتی در سفارشات ترجمه فوری) ارائه می‌دهد. استفاده از مترجمین متخصص، نماد دوستاره رایت می و ارزیابی کیفی ترجمه پیش از تحویل به مشتری توسط ارزیابان متخصص، ضامن کیفیت کار ترجمه می­ باشند. همچنین گروه پشتیبانی آنلاین، بصورت بیست و چهار ساعته در تمام روزهای هفته به سؤالات شما پاسخ خواهند داد. بعلاوه بعد از این که سفارش خود را ثبت کردید می‌توانید از طریق تیکت با مترجم ارتباط برقرار نمایید.

به ترجمه فارسی به انگلیسی احتیاج دارید ؟

سریع و رایگان پیشنهادات ما را دریافت نمایید.

برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان کلیک کنید

برای ارسال سفارش کلیک کنید

قیمت‌گذاری سریع و رایگان